515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Itálie
Pobyt na tradiční italské BIO farmě pro DVA či CELOU RODINU na 4/6/8 dní
Dovolená v Itálii (Umbria) pro DVA nebo pro CELOU RODINU na 4 až 8 dní v apartmánech na tradiční BIO-farmě. Snídaně, ochutnávka vína, zapůjčení kol, kurz jógy nebo vaření! Užívejte krás italského venkova plnými doušky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Pobyt na tradiční italské BIO farmě pro DVA či CELOU RODINU na 4/6/8 dní

-51 %
Pobyt na tradiční italské BIO farmě pro DVA či CELOU RODINU na 4/6/8 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Agriturismo San Cristoforo
Strada di San Cristoforo
05022 Amelia Terni
Itálie

www.sancri.it
tel. 0039 0744 988249
e-mail: info@sancri.it

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Netradiční dovolená na tradičním italském venkově

Dovolená v Itálii nemusí být jen ve znamení přelidněných pláží a bouřlivého nočního života - pokud jste spíše milovníky klidu, romantiky a hledáte místo, kde můžete chvíli žít v souznění s přírodou nebo zažít něco úplně jiného a netradičního, tak rozhodně čtěte dál a seznamte se s touto nabídkou!

 

Apartmány v San Cristoforo na bio-farmě

Farma obklopená zelenými kopci regionu Umbrie nabízí jedinečný zážitek v podobě dovolené, která Vám může být nezapomenutelnou životní zkušeností.

Ubytování je zařízeno v prostorných 2-pokojových apartmánech s ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní (včetně sporáku a lednice) a koupelnou. Součástí balíčku jsou snídaně.

Farma se zaměřuje na ekologické zemědělství, snaží se co nejméně zatěžovat životní prostředí, proto si zajišťuje energii pomocí fotovoltaického systému. Restaurace se zaměřuje na vaření tradičních pokrmů umbrijské kuchyně s výhradním použitím organických produktů, které se získávají přímo z produkce farmy.

Bazén a další výhody dle Vašeho výběru

Díky kuponu můžete neomezeně využívat bazén (7x14 m) s překrásným výhledem do údolí Terni a Narni a s výhledem na apeninské pohoří. Za jasného počasí můžete spatřit vrchol Gran Sasso.

Další výhody si vyberte podle toho, co Vás více zaujme. Pokud jste milovníky vína, nenechte si ujít ochutnávku výborných italských vín NEBO pokud se něčemu novému rádi přiučíte, vyberte si kurz jógy. Jestliže rádi poznáváte okolí, zapůjčete si jízdní kola NEBO si dopřejte kurz tradičního italského vaření, při kterém nahlídnete pod pokličku pravé, italské kuchyně.

Hornaté panorama regionu Umbrie

Farma leží v krásné lokalitě, která je jen kousek od mnoha přírodních i historických krás. Umbrie je typická středověkými městečky, mezi které patří například Narni nebo Amelia. Ty jsou vzdálené jen pár minut jízdy na kole.

Umbrie je převážně kopcovitá - reliéfu tohoto regionu dominují Apeniny na východě. Zde také můžete zdolat nejvyšší horu regionu Monte Vettore (2476 m n. m.), ležící na hranici s regionem Marche. Pod horou se v údolí vlní řeka Tibera, u které se naopak nachází nejnižší bod regionu Attigliano (96 m n. m.).

Umbrie má také bohatou historii. Žili zde Etruskové a východně od Tibery také Umbrové, podle nichž má region své jméno. Začátkem 3 století př. n. l. byla Umbrie začleněna do Římské říše. Po pár století se Umbrie stala državou několika rodů, až se kolem roku 1500 krajiny zmocnil Církevní stát a držel ji do roku 1859.

Nyní je však Umbrie regionem, kde si i milovníci adrenalinu přijdou na jedinečné zážitky - v blízkosti se můžete věnovat horolezectví, raftingu nebo paraglidingu.

Letní pohoda u křišťálových jezer či rovnou u moře

Mezi oblými vrcholky hor regionu Umbria se skrývají malebná jezera s křišťálově průzračnou vodou. Ty jsou pro zdejší krajinu stejně typická jako vinice a různobarevná pole. Vydejte se třeba k jezeru Lago di Corbara (asi 50 minut jízdy autem), v jehož okolí se pěstuje vynikající vyhlášené víno, které můžete ochutnat v jedné z typických místních restaurací. 

Hodinu cesty Vám zabere cesta k Lago di Bolsena - jezeru sopečného původu, které se začalo vytvářet před 370 000 lety. Lago di Bolsena je velice oblíbené místními - přes léto zde kempují a užívají si pohody na venkově. A jen o půl hodinky déle bude trvat než se dostanete na pobřeží a užijete si odpoledne na pláži zalité sluncem.

Na výlet třeba do Říma!

Vyjma nádherné přírody a tradičního venkova se v Umbrii vydejte i za poznáním. Která místa by Vám neměla uniknout?

 • Perugia (hlavní město v provincii) - malebné historické město na výrazném vrchu uprostřed zelené krajiny s třítisíciletou historií a se spoustou paláců, kostelů a muzeí - jedná se totiž o významné umělecké centrum.
 • Lago Trasimeno (Trasimenské jezero) u hranic s Toskánskem - největší jezero na Apeninském poloostrově. U jezera je mnoho koupališť a je zde možnost k různorodému strávení volného času a ke sportovnímu vyžití všeho druhu.
 • Řím (cca 60 minut jízdy) - udělejte si výlet do Říma, vždyť autem do tohoto věčného města to není rozhodně daleko! Vydejte se obdivovat antické památky na Forum Romanum nebo proslavené římské fontány, například fontanu di Trevi. Řím se samozřejmě pyšní monumentálními chrámy a kostely - pokloňte se alespoň Bazilice sv. Petra.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 15.06. do 31.10.2013.
 • Rezervace na info@sancri.it (anglicky/italsky/rusky/francouzsky/německy).
 • Prodloužení pobytu:
  • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 6 dní (5 nocí) v apartmánech včetně snídaně - příplatek 1750 Kč (celkem 6740 Kč)
  • VARIANTA C: pobyt pro DVA na 8 dní (7 nocí) v apartmánech včetně snídaně - příplatek 3500 Kč (celkem 8490 Kč)
 • Cena zahrnuje: 
  • snídani, poplatky za elektřinu a vodu, konečný úklid, povlečení, ručníky
 • Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a snídani.
 • Možno přidat až 2 dětské postele za poplatek 15 EUR/postel/noc včetně snídaně.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.sancri.it.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena