515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt pro DVA na 3 a více dní v apartmánu v jižních Čechách
Vydejte se na pohodovou dovolenou do jižních Čech s platností kuponu až do května 2016! Ubytování pro DVA v Penzionu Relax Martina s polopenzí, vínem k večeři, saunou a privátní vířivkou. Český Krumlov (UNESCO) a další zajímavosti na dosah ruky.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: České Budějovice romanticky v apartmánu se saunou a privátní vířivkou + polopenze

Pobyt pro DVA na 3 a více dní v apartmánu v jižních Čechách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Relax Martina
Plavská 40, České Budějovice

www.penzionrelaxmartina.cz
+420 607 867 810
info@penzionrelaxmartina.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hledáte rodinnou dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v jižních Čechách s polopenzí a wellness? Sáhněte po této nabídce s ubytováním v rodinném penzionu Relax Martina na okraji Českých Budějovic. Během pobytu tak můžete poznávat nejen město (do centra se dostanete městskou hromadnou dopravou), ale i další krásy jižních Čech!

Poznejte krásu jižních Čech

Dobré jídlo a příjemné relaxování

Ubytováni budete v prostorných apartmánech s kuchyní, vlastním sociálním zařízením i Wi-Fi. Samozřejmostí je perfektní servis, na kterém si tento rodinný penzion zakládá. Polopenze je podávána v restauraci penzionu.

Pobyt si zpříjemněte využitím wellness procedur - sauny a vířivky s lahví sektu. A zatímco vy budete odpočívat, vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Penzion Relax Martina

Interiér penzionu

Využít můžete i služby dětského koutku

Za památkami UNESCO do jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Z okraje města se vydejte do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města, rozkládající se nad tokem Vltavy, určitě stojí za návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou Třeboň. Dvoje lázně, zámek, pivovar a Schwarzenberská hrobka vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality.
 • Nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen.

Všechny tyto výlety jsou skvěle dostupné i po cyklostezkách, po kterých je v rovinatých jižních Čechách radost jezdit. A pokud by vás lákaly i jiné aktivity, zkuste v Českých Budějovicích také squash, tenis, bazén, planetárium, divadla či multikino.

Český Krumlov

Unikátní Holašovice

Na výlet i na kole


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 20. 10. 2015 do 31. 5. 2016. Kupón neplatí přes Vánoce a Silvestr.
 • Rezervace pobytu na tel. 607 867 810, na emailu  info@penzionrelaxmartina.cz nebo přes online formulář ZDE (do "zvláštních požadavků" uveďte číslo kuponu).
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • Děti do 3,9 let zdarma.
  • Starší děti nebo další dospělá osoba za 350 Kč/noc s polopenzí.
    
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • Domácí zvíře po domluvě 100 Kč/noc.
 • Zakoupením více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

3,8 z 5
Celkem hodnotilo 5 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • miroslav.chadima 29. 2. 2016
 • Alena 16. 2. 2016

zobrazit hodnocení / 5 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena