515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny
Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny v moderně zařízených apartmánech Penzionu AD Puk. Platí i přes letní prázdniny. Zajímavá lokalita nabitá památkami - Karlštejn, Křivoklát či Koněpruské jeskyně. Navštivte je všechny pěšmo či na kole!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny

-40 %
Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion AD Puk
Slavašovská 275
266 01 Beroun

www.adpuk.cz
tel: +420 311 621 636
e-mail: hotel@adpuk.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Atraktivní lokalita láká k dovolené v Berouně

Karlštejn, Křivoklát i přírodní skvosty v podobě jeskyní či malebných údolí - to na Vás čeká v okolí Berouna. Tedy přesně tam, kde si díky dnešní nabídce užijete dovolenou v moderních apatmánech Penzionu AD Puk. Tak už neváhejte a zařiďte si letní dovolenou, pro dva nebo celou rodinu!

Moderně zařízené apartmány Penzionu AD Puk

Penzion zařízený v rodinném duchu se nachází v okrajové části Berouna, do centra města je to však pouhých 10 minut pěšky. Nabízí ubytování v sedmi zrekonstruovaných apartmá.

Všechna moderně zařízená apartmá jsou barevně sladěna, mají plně vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ke komfortu penzionu přispívá i připojení Wi-Fi a satelitní TV.

K penzionu patří i zamykatelný dvůr s garážemi, kde je možné parkovat. V letních měsících je dvůr ideálním místem k posezení.

Za příplatek je možno dokoupit snídaně podávané v útulné snídárně v italském duchu formou švédského stolu s teplým a studeným bufetem. Asi 50 metrů od penzionu se nachází restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Poznejte okolí na stylových koloběžkách

Vraťte se do dětství a poznejte Beroun i okolí na stylových koloběžkách. Vydejte se třeba na nově otevřené cyklostezky "Po stopách českých králů", která by v budoucnu měla spojit všechny hrady a zámky na Berounsku s Berounem a Prahou. Trasu můžete zdolat nejen na koloběžkách, ale také na kole nebo in-li bruslích. A abyste se neztratili, k dispozici Vám v penzionu je mapa Berouna.

Pro sportovně zaměřené návštěvníky hotelu jsou v blízkosti kvalitní sportoviště včetně tenisových kurtů, bowlingu a karlštejnského golfového hřiště s 18 jamkami.

Romantické procházky kolem Berounky a relax ve wellness

K večeru se třeba vydejte na romantickou vycházku kolem břehů Berounky. Můžete zajít třeba do lesoparku Městská hora s medvědáriem, kde našli svůj domov večerníčkoví hrdinové Vojta, Kuba a Matěj.

Aktivně strávit volný čas lze v novém aquaparku Tipsort Laguna nebo v letních měsících na berounských trampolínách. Odpočívat pak můžete s 10% slevou ve wellness Hotelu AD Puk.

Historie i nádherná příroda na dosah ruky

Za kulturou a historií se vydejte na slavný hrad Karlštejn nebo Křivoklát. A pokud máte rádi krásy přírody nezapomeňte navštívit nejdelší jeskynní systém v Čechách Koněpruské jeskyně, jen 5 km od Berouna.

Poblíž Karlštejna v oblasti Českého krasu se také nachází unikátní zatopené lomy Velká a Malá Amerika. Místo je hojně vyhledáváno dobrodruhy a turistiky - jedinečná atmosféra připomínající Divoký západ na Vás totiž dýchne v ČR pouze zde!


Doplňující informace

  • Kupón je možné využít od 25.4. do 31.8.2013.
  • Rezervace pomocí rezervačního formuláře zde.
  • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko.
  • Dítě starší 4 let nebo další dospělý na přistýlce 350 Kč/noc.
  • Prodloužení na 4 dny (3 noci) za 800 Kč/2 osoby (ve 2.kroku objednávky).
  • Dokoupení snídaní 90 Kč/osoba/pobyt.
  • Více informací na www.adpuk.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena