515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny
Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny v moderně zařízených apartmánech Penzionu AD Puk. Platí i přes letní prázdniny. Zajímavá lokalita nabitá památkami - Karlštejn, Křivoklát či Koněpruské jeskyně. Navštivte je všechny pěšmo či na kole!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny

-40 %
Aktivní dovolená v Berouně pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion AD Puk
Slavašovská 275
266 01 Beroun

www.adpuk.cz
tel: +420 311 621 636
e-mail: hotel@adpuk.cz

Atraktivní lokalita láká k dovolené v Berouně

Karlštejn, Křivoklát i přírodní skvosty v podobě jeskyní či malebných údolí - to na Vás čeká v okolí Berouna. Tedy přesně tam, kde si díky dnešní nabídce užijete dovolenou v moderních apatmánech Penzionu AD Puk. Tak už neváhejte a zařiďte si letní dovolenou, pro dva nebo celou rodinu!

Moderně zařízené apartmány Penzionu AD Puk

Penzion zařízený v rodinném duchu se nachází v okrajové části Berouna, do centra města je to však pouhých 10 minut pěšky. Nabízí ubytování v sedmi zrekonstruovaných apartmá.

Všechna moderně zařízená apartmá jsou barevně sladěna, mají plně vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ke komfortu penzionu přispívá i připojení Wi-Fi a satelitní TV.

K penzionu patří i zamykatelný dvůr s garážemi, kde je možné parkovat. V letních měsících je dvůr ideálním místem k posezení.

Za příplatek je možno dokoupit snídaně podávané v útulné snídárně v italském duchu formou švédského stolu s teplým a studeným bufetem. Asi 50 metrů od penzionu se nachází restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Poznejte okolí na stylových koloběžkách

Vraťte se do dětství a poznejte Beroun i okolí na stylových koloběžkách. Vydejte se třeba na nově otevřené cyklostezky "Po stopách českých králů", která by v budoucnu měla spojit všechny hrady a zámky na Berounsku s Berounem a Prahou. Trasu můžete zdolat nejen na koloběžkách, ale také na kole nebo in-li bruslích. A abyste se neztratili, k dispozici Vám v penzionu je mapa Berouna.

Pro sportovně zaměřené návštěvníky hotelu jsou v blízkosti kvalitní sportoviště včetně tenisových kurtů, bowlingu a karlštejnského golfového hřiště s 18 jamkami.

Romantické procházky kolem Berounky a relax ve wellness

K večeru se třeba vydejte na romantickou vycházku kolem břehů Berounky. Můžete zajít třeba do lesoparku Městská hora s medvědáriem, kde našli svůj domov večerníčkoví hrdinové Vojta, Kuba a Matěj.

Aktivně strávit volný čas lze v novém aquaparku Tipsort Laguna nebo v letních měsících na berounských trampolínách. Odpočívat pak můžete s 10% slevou ve wellness Hotelu AD Puk.

Historie i nádherná příroda na dosah ruky

Za kulturou a historií se vydejte na slavný hrad Karlštejn nebo Křivoklát. A pokud máte rádi krásy přírody nezapomeňte navštívit nejdelší jeskynní systém v Čechách Koněpruské jeskyně, jen 5 km od Berouna.

Poblíž Karlštejna v oblasti Českého krasu se také nachází unikátní zatopené lomy Velká a Malá Amerika. Místo je hojně vyhledáváno dobrodruhy a turistiky - jedinečná atmosféra připomínající Divoký západ na Vás totiž dýchne v ČR pouze zde!


Doplňující informace

  • Kupón je možné využít od 25.4. do 31.8.2013.
  • Rezervace pomocí rezervačního formuláře zde.
  • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko.
  • Dítě starší 4 let nebo další dospělý na přistýlce 350 Kč/noc.
  • Prodloužení na 4 dny (3 noci) za 800 Kč/2 osoby (ve 2.kroku objednávky).
  • Dokoupení snídaní 90 Kč/osoba/pobyt.
  • Více informací na www.adpuk.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena