515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Advent na zámku Ctěnice u Prahy pro DVA na 3 dny
Last minute advent na zámku Ctěnice u Prahy pro DVA na víkend. Ubytování v luxusním Zámeckém hotelu Ctěnice**** s polopenzí a vstupem na netradiční adventní trhy. Romantická atmosféra Vás naladí na blížící se Vánoce!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Advent na zámku Ctěnice u Prahy pro DVA na 3 dny

-64 %
Advent na zámku Ctěnice u Prahy pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 16. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jedinečný adventní pobyt na Zámku Ctěnice

Zapomeňte na shon, předvánoční úklid a pečení cukroví a užijte si klid, pohodu a nalaďte se na tu správnou předvánoční atmosféru. Pravá adventní nálada na Vás čeká v luxusním Zámeckém hotelu Ctěnice****, kde si užijete romantickou atmosféru, bohatou polopenzi a návštěvu netradičních vánočních trhů!

Romantika a luxus v Zámeckém hotelu Ctěnice

Nově zrekonstuovaný luxusní Hotel Ctěnice**** leží v klidném a tichém prostředí nedaleko Prahy. Jedná se o citlivě zrekonstruovanou sýpku ze 14. století a Vy si tak užijete pobyt s nádechem dávné historie! Ve stylově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a kabelovým internetem si vychutnáte jedinečný adventní pobyt plný romantiky.

Při příjezdu Vás přivítá lahodný zámecký punč, který Vás naladí na tu správnou vánoční atmosféru, ve které se ponese celý Váš pobyt.

Polopenze s romantickou večeří

V zámeckém stylu je zařízena také hotelová restaurace, ve které si pochutnáte na snídaních podávaných formou bufetu. Součástí balíčku je i romantická adventní večeře pro dva při svíčkách a rozsvíceném vánočním stromečku.

Jedno odpoledne si zpříjemněte při posezení nad lahodnou kávou a domácím vánočním cukrovím.

Netradiční adventní trhy na zámku Ctěnice

Díky tomuto kuponu máte také zdarma vstup na netradiční adventní trhy pořádané Muzeem hlavního města Prahy, které se konají každý adventní víkend na zámku Ctěnice.

 • 1. a 2.12. se těšte na trhy s podtitulem "Co chutná v Evropě". Uvidíte také zahájení vánočních trhů, zajdete si do tvůrčích dílen pro děti i dospělé, kde si sami můžete vyrobit vánoční ozdoby a adventní věnce, nazdobit si tričko nebo vánoční prostírání. V sobotu 1.12. máte také možnost zúčastnit se vernisáže děl Šárky Váchové a v neděli 2.12. můžete navštívit divadelní představení Rendes-vous od Karla Jaromíra Erbena.
 • 8.-9.12. a 15.-16.12. si užijete řemeslnický jarmark a zdobení perníčků, uvidíte tradiční výrobu svíček a betlémů, pochutnáte si na svařeném víně a jablečném moštu, českých a saských vánoční specialitách.

Něco málo z historie zámku Ctěnice

Ačkoliv je dnes zámek Ctěnice po kompletní rekonstrukci a blýská se novotou, jeho historie sahá až do dávné minulosti. Konkrétně do roku 1372, od kdy pochází první zmínka o zdejší tvrzi. Dnešní klasicistně-barokní podobu získal zámek začátkem 18. století. V současnosti najdete va reálu zámku také jízdárnu, hospodářské budovy a zámecký park.

Uznejte, kde jinde byste zažili adventní pobyt plný romantiky a historie, než na zámku Ctěnice?

Kde kupon uplatnit

Zámecký hotel Ctěnice ****
Zámek Ctěnice
190 17 Praha 9 - Vinoř
www.hotelklik.cz
tel. +420 286 853 385
email: sypka@hotelklik.cz

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 30.11. do 16.12.2012, vždy o víkendu (30.11.-1.12., 7.-9.12., 14.-16.12.)
 • Rezervace pobytu na tel. +420 286 853 385 nebo emailu sypka@hotelklik.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Přistýlka 500 Kč/noc.
 • Domácí mazlíček 200 Kč/den.
 • V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelklik.cz.
nabídka byla ukončena