515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Adršpašsko pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a masáží, či vstupem do aquaparku
Vydejte se do krásné přírody Adršpašska a Broumovska. Pobyt pro DVA na 3 a více dní v příjemném Hotelu Prajzko s bohatou polopenzí, ochutnávkou svařáků a masáží, nebo vstupem do aquaparku. V nabídce také seniorský pobyt s plnou penzí a programem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Adršpach

Adršpašsko pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a masáží, či vstupem do aquaparku

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 4. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Prajzko***
Husova 223
549 31 Hronov

www.hotel-prajzko.cz
Tel.: +420 737 552 250
E-mail: zajezdy@longtour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Vzpomínáte na slavnou pohádku, ve které se mladý loupežník Lotrando zamiloval do krásné princezny Zubejdy? A chcete poznat místa, kde se Lotrando učil loupit, kácel stromy a pobýval v klášteře? Využijte dnešní nabídky a vydejte se na perfektní dovolenou!

Využijte dnešní nabídky a vydejte se na perfektní dovolenou!

Hotel Prajzko*** nedaleko Adršpachu

Hotel Prajzko*** se nachází na hranici překrásné přírody Adršpašska, Broumovska a Kladského pomezí, nedaleko minerálních pramenů Hronovky a Regnerky. Krásy tohoto okolí spočívají především v dominanci nádherných skalních útvarů.

Hotel Prajzko*** nedaleko Adršpachu

Ubytujete se v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, s televizí se satelitem a Wi-Fi připojením v celém prostoru hotelu. Součástí je i pokojový trezor. Parkování zdarma je samozřejmostí.

Ubytujete se v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, s televizí se satelitem a Wi-Fi připojením v celém prostoru hotelu

Součástí je také bohatá polopenze ve formě snídaňových bufetů a večeří výběrem ze tří jídel. Po příjezdu na vás také čeká welcome drink a malý dárek. Večer se pak zahřejete při ochutnávce různých druhů svařených vín.

oučástí je také bohatá polopenze ve formě snídaňových bufetů a večeří výběrem ze tří jídel

V hotelu se nachází mimo jiné také půjčovna sportovního vybavení. Příjemnou relaxaci vám nabídne hotelové wellness centrum. V hotelu se pořádají také pravidelné taneční a kulturní večery.

Relaxace a nabitý program pro seniory

Dopřejte si během pobytu také chvíle odpočinku! Díky kuponu si můžete vybrat mezi masáží celého těla či návštěvou nedalekého aquaparku Kudowa Zdoj (8 km) na 2 hodiny, jenž se nachází kousek za polskou hranicí.

Relaxace a nabitý program pro seniory

Aquapark je považován za jeden z nejmodernějších v celém Dolním Slezsku. Vyznačuje se především minerální vodou a rekreačními bazény s gejzíry a vířivkami. Ty nejmenší jistě potěší zdejší tobogán, který dosahuje délky až 90 metrů.

Aquapark je považován za jeden z nejmodernějších v celém Dolním Slezsku

V areálu aquaparku je návštěvníkům k dispozici také fitness centrum se saunou nebo bowling.

Pokud si zvolíte variantu seniorského pobytu, budete si mimo snídaní a večeří každý den pochutnávat na vynikajících obědech, které jsou zahrnuty do plné penze

Pokud si zvolíte variantu seniorského pobytu, budete si mimo snídaní a večeří každý den pochutnávat na vynikajících obědech, které jsou zahrnuty do plné penze.

Čekají vás také přednášky o historických památkách a zajímavých místech v dané oblasti doplněné videoprojekcemi, a dozvíte se o léčivých účincích minerálních vod. Navštívíte také prameny minerálních vod a některá historická místa v okolí hotelu (vstupné zdarma).

Náchodsko plné zajímavostí

Náchodsko svojí polohou a rozmanitou krajinou nabízí nespočet aktivit k pěší turistice, projížďce na horských kolech a výletech po značených turistických stezkách. 
 
 
Celý kraj je protkán osudy zdejších rodáků - Aloise Jiráska, Josefa a Karla Čapkových, Boženy Němcové, Egona Hostovského a v neposlední řadě i Josefa Škvoreckého, který pochází přímo z Náchoda.
 
Věřte, že nudit se v tomto kraji určitě nebudete:
 • mezi nejnavštěvovanější místa tohoto regionu patří Adršpašsko-teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy - ty jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě
Mezi nejnavštěvovanější místa tohoto regionu patří Adršpašsko-teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy - ty jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě
 • dominantou regionu a dalším uskupením skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů je 10 km dlouhý hřeben Broumovských stěn, dále hora Ostaš a stolové hory Bor a Hejšovina na hranicích s Polskem
 • poblíž Jaroměře se nachází rozsáhlá pevnost Josefov založená císařem Josefem II. se zpřístupněnou částí podzemních chodeb
 • mladší systém opevnění představuje pevnostní systém II. světové války Dobrošov, který je propojen naučnou stezkou s pěchotním srubem Březinka, upraveném autenticky do stavu roku 1938
 • poblíž Dobrošova zajděte také na Jiráskovu chatu, kde je vyhlídková věž i výletní restaurace
 • městečko a zámek Kuks jsou zajímavé především částečně zachovalými barokními lázněmi a hospicem z přelomu 17. a 18. století, jejichž rozsáhlou sochařskou výzdobu realizoval Matyáš Bernard Braun
Městečko a zámek Kuks jsou zajímavé především částečně zachovalými barokními lázněmi a hospicem z přelomu 17. a 18. století
 • fascinující je benediktýnský klášter v Broumově, postavený dle plánů K.I. Dienzenhofera. Nyní je místem, kde uvidíte Turínské plátno.
 • méně známý, ale také pozoruhodný, je klášter v Polici nad Metují založený roku 1253 s gotickým pískovcovým portálem v průčelí kostela.
 • ZOO a Safari Dvůr Králové vám umožní navštívit všechny světové kontinenty během několika chvil a vidět nejrůznější živočišné druhy z bezprostřední blízkosti.
 • kousek od Náchoda se nachází také vodní nádrž Rozkoš, která je v zimě ideální k bruslení.

Po stopách Babičky v nedalekém Babiččině údolí

Chvíli zavzpomínejte na školní léta a vydejte se na obhlídku všech míst, která ve své nejslavnější povídce popisovala Božena Němcová.

 • Kdo že je ta "paní kněžna" - jedna z nejznámějších postav Babičky? Jde o Kateřinu Frederiku Vilemínu Benigna, vévodkyni Zaháňskou, která v roce 1800 zdědila Ratibořický zámek. Krásná, bohatá a duchaplná vévodkyně si Ratibořice zvolila za své stálé letní sídlo, které nechala v letech 1825-1826 přebudovat ve stylu klasicismu a empíru.
Po stopách Babičky v nedalekém Babiččině údolí
 • Mlýn si z knihy můžete pamatovat jako jednopatrovou kamennou budovu se zařízenou mlýnicí, pekárnou, dvěma komorami, dobovým nábytkem a předměty a dřevěným mlýnským kolem. Skutečnost není od popisu daleko a vy možná budete překvapeni, jak věrně je stavba v knize popsána.
 • Uvidíte zde také Viktorčin splav, i když dnes již z kamene a betonu. Zajímavostí je, že čela splavu musela být při posledním natáčení Moskalykova filmu přechodně obložena nařezanou kulatinou z velkých kmenů, aby splav připomínal dobu spisovatelčina dětství a místo, kde Viktorka pěla své tklivé písně.
 • Místo, kde Božena Němcová prožila léto se svými dětmi a kam také umístila celý děj Babičky, je samozřejmě Staré Bělidlo. Romantická dřevěná roubená chalupa krytá šindelem leží nedaleko Ratibořického zámku v Ratibořickém údolí.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 10. 2015 do 1. 4. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 737 552 250 nebo na e-mailu zajezdy@longtour.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 4,9 let zdarma.
  • dítě od 5 let a další dospělá osoba 1 500 Kč/pobyt na 3 dny, 1 700 Kč/pobyt na 4 dny.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • turistická taxa za 15 Kč/osoba/den.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 300 Kč/den.
 • Při zrušení rezervace ve lhůtě kratší než 7 dnů před nástupem na pobyt kupon propadá.
 • Check in 14:00 hod., check out 11:00 hod.
 • Více informací na www.hotel-prajzko.cz.

Hodnocení pobytu

3,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Vlasta 2. 10. 2015
 • lenka.frizlova 2. 10. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena