515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické pobyty na 4 a více dní

zobrazeno 27 slev

Vybírejte z prodloužených víkendů pro dva se slevou

Prodloužené víkendy pro dva si užijete se vší parádou a romantikou. Budete vědět, že jste tu jeden pro druhého. Oba načerpáte nové síly a budete sálat energií do okolí. Navíc se o sobě dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není. Naše levné pobyty vás stmelí. Kam za odpočinkem, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte, je čistě na vás dvou.

ikonka slevyUmožňujeme poznat levně jako prodloužené víkendy různá v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem romantických pobytů pro dva vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný slevový pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na romantické prodloužené pobyty pro 2 : Česko | Rakousko | Německo | Slovensko a další.