515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické pobyty se slevou

Romantická místa pro sdílení krásných a zamilovaných chvil najdete v Česku, na Slovensku, v Maďarsku i v jinde zahraničí. Evropské metropole jsou ideální možností, kde se spolu projít a strávit několik společných nocí. U nás je z čeho vybírat.

Oblíbené: Česko | Slovensko | Maďarsko

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 63 slev

Vybírejte mezi ověřenými romantickými pobyty pro dva i jednotlivce

Romantická místa pro sdílení krásných a zamilovaných chvil jsou v Čechách i na Moravě, Slovensku, Maďarsku i v jinde zahraničí. Nejlepší kombinací pro relaxaci se slevou je většinou pasivní i aktivní odpočinek. Romantické wellness pobyty slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Metropole jsou ideální možnosti, jak se po dobré večeři ještě projít.

ikonka slevyNabízíme romantiku pro dva se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný romantický pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Romantický pobyt pro dva vás stmelí už tím, že jste spolu a nedopadá na vás stres z práce nebo celkově životního tempa. Váš život se tak na pár chvil zastaví a vy dva si ho budete užívat plnými doušky. Vyberte si svůj romantický víkend.