515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické pobyty

Romantická místa pro sdílení krásných a zamilovaných chvil. U nás je z čeho vybírat.

Oblíbené: Česko | Slovensko | Maďarsko

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte mezi ověřenými romantickými pobyty pro dva i jednotlivce

Romantická místa pro sdílení krásných a zamilovaných chvil jsou v Čechách i na Moravě, Slovensku, Maďarsku i v jinde zahraničí. Nejlepší kombinací pro relaxaci se slevou je většinou pasivní i aktivní odpočinek. Romantické wellness pobyty slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Metropole jsou ideální možnosti, jak se po dobré večeři ještě projít.

ikonka slevyNabízíme romantiku pro dva se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný romantický pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Romantický pobyt pro dva vás stmelí už tím, že jste spolu a nedopadá na vás stres z práce nebo celkově životního tempa. Váš život se tak na pár chvil zastaví a vy dva si ho budete užívat plnými doušky. Vyberte si svůj romantický víkend.

Romantické pobyty se slevou

Cítíte se ubití realitou všedních dní a schází vám v životě pomyslná jiskra? Naplánujte si romantický výlet s někým, kdo je vám blízký. Chvíle pohody v přírodě, nebo procházky uličkami měst vás určitě naladí lépe, než večerní film doma na pohovce. A pokud je vám líto se vracet hned domů, prohlédněte si naši nabídku romantických pobytů. Výběr je opravdu široký - od malebného Českého ráje až po proslulou Vídeň. 

Romantická místa, která ocení čerstvě zamilovaní i páry po dvaceti letech manželství, najdete v Čechách i na Moravě, Slovensku, Maďarsku i jinde v zahraničí. Záleží jen na vás, zda se necháte zlákat ruchem metropole, nebo zvolíte relaxační wellness pobyt na horách