515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Rodinné pobyty a zájezdy s dětmi

zobrazeno 42 slev

Vyberte si z rodinných pobytů se slevou

Rodinné pobyty jsou většinou určeny pro páry s dětmi. Dodávají rodině pocit sounáležitosti a užívají si konečně i společné radosti, nejen starosti všedních dní. Krásně je například v českých lázních. Atmosféra večerní kolonády se vám vryje do paměti stejně jako hřejivý pocit bublinkové či bahenní koupele. Další možností trávení ideální rodinné dovolené jsou hory, voda nebo moře.

ikonka slevyNabízíme vám rodinné zájezdy, výlety a pobyty se slevou v Čechách, na Moravě i jinam v Evropě. Vaše spokojenost a vaší rodiny s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný rodinný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.