515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Relaxační pobyty a zájezdy

zobrazeno 112 slev

Vybírejte z relaxačních pobytů se slevou

Relaxační pobyty pro ženy, muže i děti slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. Ale i masáž je k tomu jako stvořená. Kam se za odpočinkem vypravíte, je čistě na vás. Vždy se dá najít pobyt, který je šitý přesně na míru. Někomu tak pomáhá moře, druhému cvičení v bazénu. Relaxační pobyty jsou potřebné pro děti i dospělé. Jsou to především pohyb, lázně a moře, které jsou pro naše zdraví tím nejlepším. Také vzduch na horách je mnohem čistější.

ikonka slevyNabízíme vám relaxační zájezdy, výlety a pobyty se slevou v Čechách, na Moravě i jinam po Evropě. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný relax pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.