515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Slevové pobyty a zájezdy do Rakouska

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů a zájezdů do Rakouska se slevou

Rakousko, to je zejména Vídeň a Alpy. Vídeň je příjemným městem k pobytu. Obyvatelům i hostům nabízí jak historické budovy a památky, tak moderní a luxusní možnosti k ubytování. Největší část Rakouska zabírají Alpy, poskytující jak vysokohorskou turistiku a skvělé lyžování. Tak pobyty a zájezdy spojené s relaxací například v mnoha termálních lázních. Milovníci cyklistiky si oblíbili podunajskou cyklostezku, která vede nádhernou krajinou plnou zámků, úhledných vesniček a vinic. Jedním z nejkrásnějších měst v Evropě je Salzburg.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat hory Alpy, řeky, historická města, vinné sklepy nebo a termální koupaliště Rakouska. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd do Rakouska najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.