515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Prodloužené víkendy v Itálii

×zrušit filtry
zobrazeny 4 slevy

Vybírejte z prodloužených víkendů v Itálii se slevou

Prodloužené víkendy pro dva, jednotlivce i rodiny s dětmi si v Itálii užijete se vší parádou. Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nové síly a budete sálat energií. Navíc se o sobě dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není. Naše levné prodloužené pobyty v Itálii vás stmelí. Kam se za odpočinkem, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte, je čistě na vás.

ikonka slevyUmožňujeme poznat levně jako prodloužené víkendy různá místa v Itálii. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem prodloužených pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný prodloužený pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.