515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Prodloužené víkendy

Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Slevové prodloužené víkendy pro dva, jednotlivce i kompletní rodiny s dětmi si užijete. Kupte si u nás levně prodloužený pobyt někam na hory, k moři, do lázní nebo termálů. Místo je na vás.

Oblíbené: Česko | Slovensko | Maďarsko | Polsko

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z prodloužených víkendů se slevou

Prodloužené víkendy pro dva, jednotlivce i rodiny s dětmi si užijete se vší parádou. Budete vědět, že jste tu jeden pro druhého. Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nové síly a budete sálat energií. Navíc se o sobě dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není.

Naše levné víkendy vás stmelí. Kam se za odpočinkem, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte, je čistě na vás. Kupte si levně prodloužený pobyt někam do Čech, na Moravu, na Slovensko, do Maďarska nebo jinam do zahraničí.

ikonka slevyUmožňujeme poznat levně jako prodloužené víkendy různá místa v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem prodloužených pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný víkendový slevový pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.