515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0

Proč nakupovat u nás

ikonka

U našich nabídek garantujeme nejnižší ceny na trhu

Přinášíme vám výhodné slevy na cestování, díky kterým se už nebudete muset rozhodovat, kam vyrazit na dovolenou letos a kam až příští rok. U nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný pobyt nebo zájezd najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu a jako bonus vám dáme 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka

Voucher můžete vrátit do 15 dnů od zaplacení

U nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu či zájezdu, můžete nám nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou částku, kterou jste za něj uhradili. 

ikonka

Zaručujeme vaši 100% spokojenost

Děláme vše pro to, abyste byli vždy maximálně spokojeni a domů se vraceli plni báječných dojmů a zážitků. Naše partnery proto vybíráme opravdu pečlivě a většinu z nich se snažíme navštěvovat a prověřovat osobně. Také velmi důkladně procházíme nezávislá hodnocení na internetu a využíváme zpětnou vazbu od našich zákazníků. Díky tomu u nás nenajdete žádné nekvalitní nabídky.

ikonka

S naším věrnostním systémem ušetříte ještě více

Protože si našich zákazníků ceníme a chceme, abyste se k nám s důvěrou vraceli, připravili jsme pro vás speciální výhody ve věrnostním systému s kredity (1 kredit = 1 Kč). Přečtěte si, jak kredity získáte a jak je uplatníte.

ikonka

Jsme specialisté na cestování

Máme bohaté zkušenosti. Úspěšně fungujeme už od roku 2010, kdy se vytvořil trh se slevovými portály. V současné době patříme mezi absolutní špičku tohoto odvětví. Specializujeme se na cestování po Evropě. Máme spoustu skvělých nabídek, ve kterých si určitě každý vybere: pobyty v Čechách, na Moravě, na Slovensku i u dalších méně či více vzdálených evropských sousedů, zájezdy do atraktivních destinací a spoustu dalších. Cestování je pro nás vášeň a rádi bychom, aby vás bavilo stejně jako nás. Proto pro vás zajišťujeme slevy, díky kterým si úžasnou dovolenou může dovolit každý!

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost