515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0

Proč nakupovat u nás

ikonka

U našich nabídek garantujeme nejnižší ceny na trhu

Přinášíme vám výhodné slevy na cestování, díky kterým se už nebudete muset rozhodovat, kam vyrazit na dovolenou letos a kam až příští rok. U nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný pobyt nebo zájezd najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu a jako bonus vám dáme 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka

Voucher můžete vrátit do 15 dnů od zaplacení

Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu či zájezdu, můžete nám nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou částku, kterou jste za něj uhradili. 

ikonka

Zaručujeme vaši 100% spokojenost

Děláme vše pro to, abyste byli vždy maximálně spokojeni a domů se vraceli plni báječných dojmů a zážitků. Naše partnery proto vybíráme opravdu pečlivě a většinu z nich se snažíme navštěvovat a prověřovat osobně. Také velmi důkladně procházíme nezávislá hodnocení na internetu a využíváme zpětnou vazbu od našich zákazníků. Díky tomu u nás nenajdete žádné nekvalitní nabídky.

ikonka

S naším věrnostním systémem ušetříte ještě více

Protože si našich zákazníků ceníme a chceme, abyste se k nám s důvěrou vraceli, připravili jsme pro vás speciální výhody ve věrnostním systému s kredity (1 kredit = 1 Kč). Přečtěte si, jak kredity získáte a jak je uplatníte.

ikonka

Jsme specialisté na cestování

Máme bohaté zkušenosti. Úspěšně fungujeme už od roku 2010, kdy se vytvořil trh se slevovými portály. V současné době patříme mezi absolutní špičku tohoto odvětví. Specializujeme se na cestování po Evropě. Máme spoustu skvělých nabídek, ve kterých si určitě každý vybere: pobyty v Čechách, na Moravě, na Slovensku i u dalších méně či více vzdálených evropských sousedů, zájezdy do atraktivních destinací a spoustu dalších. Cestování je pro nás vášeň a rádi bychom, aby vás bavilo stejně jako nás. Proto pro vás zajišťujeme slevy, díky kterým si úžasnou dovolenou může dovolit každý!

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost