515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy pro seniory

I senioři mohou svůj čas strávit aktivně cestováním a poznáváním. Nebojte se ve vašem věku cestovat. Případně chcete darovat seniorský pobyt pro vašeho dědečka nebo babičku? Využijte naší jedinečné nabídky slevových pobytů a zájezdů.

Oblíbené: Česko | Slovensko | Maďarsko

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si z prověřených pobytů a zájezdů pro seniory

Patříte mezi lidi, kteří mají rádi, když se kolem nich neustále něco děje? Určitě vás zaujme nabídka poznávacích zájezdů a pobytů pro seniory, protože navíc ušetříte. Nebojte se i v pokročilejším věku cestovat. Naše výlety přinesou do žil novou energii každému důchodci. Změna prostředí vám jedině prospěje. Případně darujte ideální seniorský pobyt pro vašeho dědečka nebo babičku. Využijte jedinečné nabídky slev na vhodné termály a levné wellness pobyty.

ikonka slevyNabízíme vám zájezdy, výlety a pobyty pro seniory se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný seniorský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.