515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy pro jednotlivce

zobrazeno 13 slev

Vybírejte ze zájezdů a pobytů pro jednotlivce se slevou

Zájezdy, pobytové zájezdy nebo pobyty pro jednoho umožňují cestování jednotlivcům po Česku i celé Evropě se slevou. Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nových sil a budete sálat energií. Kam se za odpočinkem, wellness, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte, je čistě na vás. Kupte si levně pobyt někam do Čech, na Moravu, na Slovensko, do Maďarska nebo jinam do zahraničí.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům poznat levně různá místa v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný pobyt pro jednoho najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.