515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zájezdy a pobyty pro dva

Naše levné zájezdy a pobyty pro dva vás stmelí. Kam se za odpočinkem, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte je na vás. Kupte si levně cestování někam do Čech, na Moravu, na Slovensko, do Maďarska nebo jinam do zahraničí.

Oblíbené: Česko | Slovensko | Maďarsko | Polsko

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte ze zájezdů a pobytů pro dva se slevou

Zájezdy nebo pobyty pro dva jsou dokonalou ukázkou té pravé atmosféry romantických okamžiků slibujících láskyplné pohledy a mrazení v konečcích vašich prstů. Wellness pro dva si tak užijete se vší parádou, protože budete vědět, že jste tu jeden pro druhého. Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nových sil a budete sálat energií. Navíc se o sobě s partnerem při romantických pobytech dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není.

ikonka levně pro dvaUmožňujeme dvojicím poznat levně různá místa v Česku, na Slovensku i jinde Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů pro 2 vám rádi poradíme včetně vyřešení rezervací v cizím jazyce.

ikonka slevy pro dvaU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný pobyt pro dva najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka pro dvaNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení pobytu pro dva a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.