608 919 454 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zájezdy a pobyty pro dva

zobrazeno 103 slev

Vybírejte ze zájezdů a pobytů pro dva se slevou

Zájezdy nebo pobyty pro dva jsou dokonalou ukázkou té pravé atmosféry romantických okamžiků slibujících láskyplné pohledy a mrazení v konečcích vašich prstů. Wellness pro dva si tak užijete se vší parádou, protože budete vědět, že jste tu jeden pro druhého. Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nových sil a budete sálat energií. Navíc se o sobě s partnerem při romantických pobytech dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není.

Naše levné pobyty pro dva vás stmelí. Kam se za odpočinkem, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte, je čistě na vás. Kupte si levně pobyt někam do Čech, na Moravu, na Slovensko, do Maďarska nebo jinam do zahraničí.

ikonka slevyUmožňujeme dvojicím poznat levně různá místa v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů pro 2 vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný pobyt pro dva najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na pobyty pro páry: ČR | Maďarsko | Polsko | Rakousko | Itálie | Německo | Slovensko a další.