515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
Praha pro DVA na 3 dny, 10 min. od centra - Expo
Praha pro DVA na 3 dny a 2 noci. Luxusní ubytování nedaleko centra v Hotelu Expo****. V ceně vstupenky do ZOO, Národního technického muzea nebo na Slovanskou epopej. Užijte si návštěvu adventní Prahy na maximum!
Sleva byla již ukončena. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

Praha pro DVA na 3 dny, 10 min. od centra - Expo

nabídka byla ukončena
38 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

30. 10. 2012 – 28. 2. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Expo****
Za Elektrárnou 3
17000 Praha
www.expoprag.cz
tel:+420 266 712 470
e-mail: hotel@expoprag.cz

Praha na podzim i v zimě s bezva programem

Že jste v Praze byli naposledy na exkurzi se školou? A nebo si už dlouho plánujete výlet za památkami, na muzikál a nebo se jen tak projít na Petřín či Hradčany?

 

Tak neváhejte a rychle do hlavního města! Návštěvu Prahy si užijete v luxusním hotelu se snídaní v klidné části jen 10 minut od centra. A navíc si do svého programu už teď můžete zahrnout zajímavé aktivity dle Vašeho výběru!

Luxusní ubytování v Praze s bohatou snídaní jen 10 minut od centra

Když už se do Prahy vydáte, vězte, že se zde budete mít jako v pohádce. Bydlet budete v luxusním 4* Hotelu Expo, který najdete v Praze 7 - kousek od Stromovky, vlnící se Vltavy, Výstaviště se secesním Průmyslovým palácem a jen 10 minut od samotného centra města! Každé ráno se navíc nabijete energií při vydatné bufetové snídani.


Těšte se na ubytování ve stylově zařízených pokojích v bezbariérovém a částečně nekuřáckém hotelu. Na každém pokoji najdete vlastní sociální zařízení s koupelnou a fénem, satelitní TV, telefonem, minibarem, klimatizací, bezpečnostní schránkou a Wi-Fi.

 

V Praze je možná draze, ale s našim kuponem Vás celý pobyt přijde na polovinu! To už se vyplatí si jej i prodloužit, nemyslíte?

 

Do ZOO nebo za kulturou? Záleží jen na Vás!

V rámci kuponu získáváte rovnou dvě vstupenky na Vámi vybranou zábavu. A na výběr máte ze samých zajímavých aktivit!

Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v podzimně zbarvené přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!

 

Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.

A milovníky klasického umění jistě potěší vstupenky do Veletržního paláce na kontroverzně přesunutou Slovanskou epopej. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána
 

Vánoce v Praze

Nalaďte se na vánoční atmosféru, zahřejte se punčem a nakupte pár vánočních dárků! To všechno (a mnohem víc) na největších tuzemských vánočních trzích v Praze na Staroměstském náměstí už od 1.prosince!

Kupon by se také mohl stát perfektním vánočním dárkem! Své blízké potěšíte luxusním ubytováním a zábavou v hlavním městě.

 

Doplňující informace

  • Kupón je možné využít od 30.10.2012 do 28.2.2013.
  • Nelze využít v termínu 29.12.2012 - 1.1.2013 a 6.2.-9.2.2013.
  • Rezervace termínu na čísle +420 266 712 470 nebo e-mailu hotel@expoprag.cz.
  • Prodlužte si pobyt nákupem více kuponů.
  • Dítě do 13,99 let za příplatek 250,-Kč 
  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/den.
  • Možnost parkování na hlídaném parkovišti (350 Kč/den).
  • Check-in 14:00 hod. Check-out 12:00 hod.
  • Více informací na www.expoprag.cz.
nabídka byla ukončena