Slevoteka.cz

515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0

Volné pozice ve Slevoteka.cz

Slevoteka.cz, jeden z největších a nejrychleji rostoucích slevových portálů se specializací na pobyty, hledá aktuálně uchazeče na tyto pozice:

Obchodní zástupce (Account manager) ve Slevoteka.cz

Slevoteka.cz, česká jednička mezi slevovými portály specializovanými na perspektivní segment cestování, hledá Obchodního zástupce (Account managera) pro region ČR. Hledáme komunikativní osobnost se silnou vnitřní motivací a zkušenostmi z oblasti obchodu, která se bude ráda podílet na dalším rozvoji ryze českého projektu, který je na trhu již 5. rokem a neustále intenzivně roste.

Náplň práce:

  • správa a rozvoj svěřeného portfolia
  • aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí
  • telefonická a osobní komunikace s manažery hotelů, penzionů apod.
  • navazování dlouhodobé kvalitní spolupráce s našimi obchodními partnery
  • služební cesty v rámci ČR
  • monitoring nabídek a trendů na trhu slevových portálů
  • úzká spolupráce na tvorbě obchodní strategie společnosti
  • sledování aktivit konkurence

Požadujeme:

  • silnou a sebevědomou osobnost, která má ráda výzvy
  • zkušenosti z oblasti obchodu ideálně na pozici obchodního zástupce, key account managera apod.
  • vynikající komunikační schopnosti při telefonickém i osobním kontaktu
  • znalost angličtiny výhodou
  • organizovanost, pečlivost a svědomitost, vyjednávací dovednosti
  • týmovou práci
  • orientace v oblasti slevových serverů výhodou
  • znalost běžné práce na PC (internet, MS Office)
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič (ochota cestovat)

Nabízíme:

  • nadprůměrné a rostoucí finanční ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní odměna + měsíční provize bez horních limitů)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci v mladém kolektivu v kanceláři jen 10 minut od centra města
  • práci v nejrychleji rostoucím segmentu internetového obchodu
  • možnost uplatnit vlastní nápady a kreativitu
  • úvodní školení a neustálá podpora zkušenějších kolegů
  • mobilní telefon s neomezeným voláním
  • pro pracovní cesty k dispozici služební vůz
  • nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na email podpora@slevoteka.cz. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Slevoteka.cz s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti Slevoteka.cz s.r.o. a současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Telefonický konzultant pro obchodní oddělení Slevoteka.cz

Staň se součástí Slevoteka.cz

Slevoteka.cz, jeden z největších a nejrychleji rostoucích slevových portálů se specializací na pobyty, hledá posilu pro svůj tým obchodních telefonistů. Hledáme komunikativní lidi se silnou vnitřní motivací. Prostě hledáme lidi, kteří mají rádi výzvy a jen tak se nevzdávají.

  • práce s přidělenou databází prověřených obchodních partnerů
  • vyhledávání a prověřování nových obchodních příležitostí
  • úzká spolupráce s obchodním zástupcem
  • telefonická komunikace s manažery hotelů, penzionů apod.
  • cílem není domluvení obchodu, ale prověření ochoty spolupráce partnera

Požadujeme:

  • silnou, cílevědomou a sebevědomou osobnost, která má ráda výzvy
  • ideálně zkušenost v aktivním telefonickém prodeji, obchodu
  • cit pro obchod, schopnost proaktivní a prodejní komunikace
  • vynikající komunikační schopnosti při telefonickém kontaktu
  • organizovanost, pečlivost a svědomitost
  • zkušenost z call centra výhodou
  • angličtina na komunikační úrovni výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání částečný úvazek – dle dohody
  • plat 80 Kč/hod
  • pozici vhodnou pro uchazeče bez praxe i pro lidi s dlouholetými pracovními zkušenostmi
  • možnost dlouhodobé brigády
  • práce v mladém kolektivu ambiciózních lidí v kanceláři jen 10 minut od centra města

Více informací na pozici telefonického konzultanta u Key account managera pro ČR a cestovní kanceláře, Lukáše Przybylského, tel. +420 608 919 838.

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 16:00

telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010

Garantujeme vaši 100%
spokojenost