515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Slevové pobyty a zájezdy do Polska

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Cestujte za poznáním i relaxací do Polska se slevou

V Polsku můžete trávit dovolenou buď u moře, na horách nebo ve známých historických místech Krakov, Wroclaw nebo Osvětim. Polský Krakov je jedním z největších architektonických skvostů Evropy, který láká k výletu. Voda v Baltském moři sice není tak teplá jako v Jadranu či jinde na jihu, ovšem nabízí příjemnou relaxaci například pobytem ve známých lázních Sopoty. Nebo třeba v termálních lázních. Milovníci jachtingu nebo sportovního rybaření dobře znají Mazurská jezera na severovýchodě Polska.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat města, jezera, moře i hory Polska. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené v Polsku vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd do Polska najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.