515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Zimní pobyt v Jizerských horách pro DVA na 3/5 dní
Zimní dovolená pro DVA na 3 nebo 5 dní v Desné v Jizerských horách. Bohaté snídaně, vířivka a ideální podmínky pro zimní sporty. Přijeďte si užít pravou zimu do krásné přírody!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Zimní pobyt v Jizerských horách pro DVA na 3/5 dní

-50 %
Zimní pobyt v Jizerských horách pro DVA na 3/5 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 32 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Černá Říčka
Mlýnská 785
468 61 Desná 

www.pensioncernaricka.com
tel. 605 220 900
e-mail: info@pensioncernaricka.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zimní dovolená v horách

Hledáte místo, kam se vypravit na lyžařskou dovolenou do hor? Nebo místo, kde byste mohli oslavit Valentýn či výročí? Právě jste ho našli! Vkusně zrenovovaný penzion vám nabídne potřebný klid a pohodlí. 

Zimní dovolená v horách

Ubytování na pomezí Jizerských hor a Krkonoš

Dopřejte si zasloužený odpočinek v nerušeném prostředí nedaleko Krkonošského národního parku. Zavítejte do obce Černá Říčka jen 2,5 km od známé vodní nádrže Souš. Společenské i sportovní vyžití naleznete jak přímo v penzionu, tak i blízkém okolí!

Penzion Černá Říčka

Ubytováni budete ve stejnojmenném, nedávno zrenovovaném penzionu, který se nachází v 700 m n. m. Pension nabízí pokoje s LCD televizorem, sprchovým koutem a toaletou. LCD televizor je včetně přístupu pro USB kabel. V případě nepříznivého počasí tak můžete vašim ratolestem pustit pohádky na vámi dovezeném flash disku. Samozřejmostí je Wi-Fi a parkování zdarma.

Komfortně vybavené pokoje

Pokoje mají vlastní koupelnu

Strava i wellness v ceně

Kromě příjemného ubytování vás čekají bohaté snídaně formou švédských stolů. U varianty A vás navíc čekají i klasické 2-chodové večeře. 

Snídaně se podávají formou švédských stolů

U obou variant vás čeká i  vstup do venkovní vyhřívané vířivky na 40 min (eventuálně lze vyměnit za 60 min sauny - jen na základě dostupnosti, info na recepci). 

Těšte se na dokonalou relaxaci

Aquapark v Jablonci nebo dopolední skipas

Pokud zakoupíte variantu pobytu A, budete mít v ceně vstupenku pro oba na 1,5 h do Aquaparku v Jablonci nad Nisou. 

Aquapark v Jablonci nad Nisou

Bazén atrakcí, nebo-li rekreační bazén, je společně se dvěma tobogány hlavním lákadlem pro návštěvníky Aquaparku. Najdete zde umělé vlnobití, masážní lavici, vodní clonu a také největší hit, kterým je dravá řeka. Ta patří díky mohutné síle šesti vodních trysek mezi absolutní špičku v České republice. 

K variantě B dostanete dopolední skipas pro oba do Skiareálu Černá Říčka (viz níže).

Ideální výchozí bod pro běžkaře i sjezdaře

Nedaleko penzionu se nachází nástupní stanice navazující na Jizerskou magistrálu pro běžkaře. 

Ideální výchozí bod pro běžkaře

Přímo v obci je možné využít lyžařské středisko Černá Říčka, nabízející 4 sjezdovky o celkové délce 2,4 km. Sjezdovky jsou velmi dobře osvětleny a nabízí tak kvalitní večerní lyžování. Dopolední skipas budete mít zdarma! (u var. B)

V okolí se nachází několik dalších skiareálů. V Rokytnici nad Jizerou (18 km) vás čeká 24 vleků a lanovek a k tomu nejdelší sjezdovky v ČR, místy až 100 m široké. Horní stanice na Lysé hoře je v nadmořské výšce 1 315 m, o sníh tu tedy nebude nouze.

O něco blíž (12 km) se nachází Skiareál Paseky nad Jizerou, kde je vám k dispozici celkem 10 km sjezdovek a od roku 2011 můžete využít i novou sedačkovou lanovku. Návštěvníci mají možnost bohatého výběru terénů – cvičné loukysjezdové tratě lehké i těžší obtížnosti. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu. Dostatek sněhové pokrývky na sjezdovkách je zajišťován rozsáhlým zasněžovacím systémem.

Vydejte se i na lyže

V Harrachově se můžete vyřádit na Čertově hoře, kde jsou hned 4 sjezdovky různých obtížností, přičemž sjezdovkou Červená II můžete sjet až do středu města. 

Harrachov - město skla, kultury i přírody

Vaší pozornosti by neměly uniknout Mumlavské vodopády u Harrachova vzdálené od penzionu asi 13 km. Mumlavský vodopád tvoří až 8 m vysoké stupňovitě uspořádané žulové bloky, u jejichž úpatí se nachází tzv. Čertova oka.

Mumlavské vodopády u Harrachova

V Harrachově vás čeká i bohaté kulturní vyžití. Neměli byste vynechat návštěvu nejstarší sklárny u nás - byla založena před rokem 1712, tedy více jak před 300 lety. Exkurze do areálu sklárny se uskutečňují pondělí až neděle, vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Prohlídka provozu a muzea trvá asi 1 hodinu.

Zájemci o historii lyžování mohou zavítat do Ski muzea, kde si na vlastní oči budete moct prohlédnout pohár (skleněný, broušený) pro vítěze MS v letech na lyžích (výška 120 cm).

Ski muzeum

Milovníky přírody pak zaujme Expozice Šindelka, která seznamuje návštěvníky s celou lesnickou problematikou, od vytěžení lesního porostu přes přiblížení kmenů k cestám a jejich odvoz k dalšímu zpracování až po následnou obnovu lesa a péči o něj. V patře se pak nachází expozice myslivecká.

Jizerské hory nabízejí pro každého něco

Jizerské hory tedy přímo vybízejí k zimním sportům, ale i návštěvě historicky zajímavých míst dostupných autem:

 • za návštěvu stojí například Botanická zahrada v Liberci, Televizní vysílač a hotel Ještěd, liberecké muzeum, frýdlanstký zámek, Zoo - Liberec 
 • v Liberci dále navštivte i IQ park Liberec, kde si užijete nespočet zábavy

Televizní vysílač a hotel Ještěd

 • nevynechejte ani město proslavené svým sklem a bižuterií - Jablonec nad Nisou, kde vřele doporučujeme procházku kolem nádherné jablonecké přehrady
 • další zajímavé zážitky vám přinese návštěva Bozkovské dolomitové jeskyně, hradu Kost či Bezdězu
 • TIP na výlet: Wothanburg  - historicky vybudovaná pevnost pro rytířské slavnosti a bitvy, kde se přenesete do časů chrabrých rytířů! V okolí také Chrastavský kostel Sv. Vavřince, chrastavské muzeum, liberecký zámek, přehrada Mlýnice....a mnoho dalšího

V prezentaci je použita fotografie ze stránek www.info-harrachov.czwww.sklarnaharrachov.cz.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 22.1. do  30.4.2015.
 • Doporučujeme rezervaci pobytu před zakoupením kuponu na tel. 605 220 900 či na e-mailu info@pensioncernaricka.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Příplatek za polopenzi pro děti do 6 let 200 Kč/den.
  • Dítě 6-12 let 380 Kč/noc s polopenzí.
  • Dítě nad 12 let počítáno jako dospělá osoba.
  • Další dospělá osoba 500 Kč/noc, příplatek za polopenzi 150 Kč/osoba/noc.
  • Turistická taxa 12 Kč/osoba/noc.
  • Pes 100 Kč/noc.
 • Děti do 6 let zdarma.
 • Check-in od 15:00, check-out do 10:00.
 • Rezervaci pobytu je možné stornovat nejpozději 14 dní před plánovaným příjezdem. Storno podmínky naleznete zde.
 • Více informací na www.pensioncernaricka.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena