515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Itálie
Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko
Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko pro DVA s polopenzí na 3 až 8 dní v Hotelu Alpenrast. Můžete se těšit na uvítací drink, láhev vína a vstup do aquaparku. Hotel se nachází přímo v lyžařském středisku!

Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko

-47 %
Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 21. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Berghotel Alpenrast
Rein 62
39032, Rein in Taufers
Itálie

www.alpenrast.com
Tel. +39 0474 672523
E-Mail: info@alpenrast.comfeli.management@bfree.it

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Italské Dolomity - nezapomenutelná dovolená

Ubytování v jedinečném horském údolí nedaleko Dolomit (UNESCO). V těsné blízkosti ubytování se nachází několik lyžařských středisek. Kolem hotelu se rozkládají lesy táhnoucí se po stoupajících skalních stěnách, louky zapadané čistým bílým sněhem a na pozadí impozantní ledovec. Nádherná příroda ve spojení s velkým množstvím sjezdovek - to může být Vaše ideální dovolená v italských Alpách!

Horský Hotel Alpenrast pro pohodovou dovolenou

Hotel leží v nadmořské výšce 1600 metrů, obklopen horami a zdravým čerstvým vzduchem. Pokoje hotelu jsou pohodlné, prosvětlené, s vlastní sprchou nebo vanou a WC. Dále pokoje disponují satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou a většina pokojů má balkón.

hotelové restauraci máte zajištěnou polopenzi. Aby den začal dobře, je pro Vás připravena vydatná snídaně formou bufetu s širokým výběrem zdravých a přírodních produktů. Večeře mají 3 chody a vybíráte si je z menu. Kuchyně se zaměřuje na tradiční jídla italské kuchyně.

Hotel disponuje i vlastním wellness. Po chvílích strávených na sněhu si můžete užít společné chvíle relaxace v sauně, parní lázni nebo jacuzzi.

Na co ještě se můžete těšit?

Na uvítanou je pro oba připraven welcome drink a večer Vás čeká na pokoji láhev vína.

Určitě využijte i vstup do Aquaparku Cascade, který disponuje velkým množstvím bazénů jak pro relaxaci, plavání i pro děti. Můžete odpočívat v 6 saunách nebo v relaxačních místnostech.

Dolomity (UNESCO) - region plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody

Jižní Tyrolsko je nejsevernější italskou provincií. Kombinuje se zde duch Alp s italským stylem života. Nedaleko hotelu najdete Dolomity, které jsou na seznamu UNESCO.

Jižní Tyrolsko je region kontrastů, nejen kvůli své poloze - alpské vrchy uprostřed středomořské krajiny, ale také kvůli své historii - tradice severu se zde mísí s jižní italskou tradicí. Vzniká tak unikátní celek plný harmonie, ale i protikladů, který Vás vždy překvapí!

Jaké z mnoha přírodních krás se zde nacházejí?

 • Lago di Carezza/Karersee - nebo také duhové jezero. Jezero je pro svou nadpřirozenou krásu obestřeno legendami a pohádkami o nádherné vodní panně, duze a drahokamech, které jsou v jezeře utopeny.
 • Dolomity - jejich jedinečný tvar je důsledkem toho, že Dolomity jsou zkamenělé korálové útesy, které miliony let vznikaly na dně pradávného moře. Když moře ustoupilo, odhalily se i Dolomity, nazývané také Bledé hory.
 • Erdpyramiden/Piramidi di terra - "pozemní pyramidy". Jedinečná podívaná na pozoruhodný div přírody. Jedná se o vysoké špičky morénových sutin, chráněné skalami před vodní erozí.

Zimní radovánky

Jižní Tyrolsko je ideálním místem pro Vaši zimní dovolenou. Vyžití zde naleznou lyžaři i snowboardisti v mnoha horských střediscích. Pokud neholdujete lyžím ani snowboardu, můžete se vydat na túru na sněžnicích nebo jen na dlouhou procházku nádhernou krajinou. 

Hotel samotný se nachází přímo v lyžařském středisku Rein in Taufers. Středisko leží v nadmořské výšce 1600 m n. m. a naleznete tu 42 km sjezdovek ve všech obtížnostech (modré, červené i černé). Vybrat si můžete z 18 vleků (kotvové, sedačkové i kabinkové). Nejbližší sjezdovka se od hotelu nachází 1 km. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 5.12 do 26.12.2013 a od 5.1. do 21.4.2014.
 • Rezervace na info@alpenrast.com (německy nebo italsky). Rezervace v angličtině možná na feli.management@bfree.it.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Prodloužení pobytu:
  • VARIANTA B: pobyt na 4 dny (3 noci) s polopenzí a dalšími službami za příplatek 1620 Kč (celkem 5920 Kč)
  • VARIANTA C: pobyt na 5 dní (4 noci) s polopenzí a dalšími službami za příplatek 3240 Kč (celkem 7540 Kč)
  • VARIANTA D: pobyt na 8 dní (7 nocí) s polopenzí a dalšími službami za příplatek 8640 Kč (celkem 12940 Kč)
 • Vyhovující variantu si zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • U Varianty A nástupní den kdykoliv. U Varianty B nástupní den ve čtvrtek, u Varianty C a D je nástupní den v neděli.
 • Dítě do dovršení 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Dítě od 3 do dovršení 8 let sleva 50%.
 • Dítě od 8 do dovršení 14 let sleva 30%.
 • Více informací na www.alpenrast.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena