515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Itálie
Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko
Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko pro DVA s polopenzí na 3 až 8 dní v Hotelu Alpenrast. Můžete se těšit na uvítací drink, láhev vína a vstup do aquaparku. Hotel se nachází přímo v lyžařském středisku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko

-47 %
Zimní pobyt v italských Alpách - Jižní Tyrolsko

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 21. 4. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Berghotel Alpenrast
Rein 62
39032, Rein in Taufers
Itálie

www.alpenrast.com
Tel. +39 0474 672523
E-Mail: info@alpenrast.comfeli.management@bfree.it

Italské Dolomity - nezapomenutelná dovolená

Ubytování v jedinečném horském údolí nedaleko Dolomit (UNESCO). V těsné blízkosti ubytování se nachází několik lyžařských středisek. Kolem hotelu se rozkládají lesy táhnoucí se po stoupajících skalních stěnách, louky zapadané čistým bílým sněhem a na pozadí impozantní ledovec. Nádherná příroda ve spojení s velkým množstvím sjezdovek - to může být Vaše ideální dovolená v italských Alpách!

Horský Hotel Alpenrast pro pohodovou dovolenou

Hotel leží v nadmořské výšce 1600 metrů, obklopen horami a zdravým čerstvým vzduchem. Pokoje hotelu jsou pohodlné, prosvětlené, s vlastní sprchou nebo vanou a WC. Dále pokoje disponují satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou a většina pokojů má balkón.

hotelové restauraci máte zajištěnou polopenzi. Aby den začal dobře, je pro Vás připravena vydatná snídaně formou bufetu s širokým výběrem zdravých a přírodních produktů. Večeře mají 3 chody a vybíráte si je z menu. Kuchyně se zaměřuje na tradiční jídla italské kuchyně.

Hotel disponuje i vlastním wellness. Po chvílích strávených na sněhu si můžete užít společné chvíle relaxace v sauně, parní lázni nebo jacuzzi.

Na co ještě se můžete těšit?

Na uvítanou je pro oba připraven welcome drink a večer Vás čeká na pokoji láhev vína.

Určitě využijte i vstup do Aquaparku Cascade, který disponuje velkým množstvím bazénů jak pro relaxaci, plavání i pro děti. Můžete odpočívat v 6 saunách nebo v relaxačních místnostech.

Dolomity (UNESCO) - region plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody

Jižní Tyrolsko je nejsevernější italskou provincií. Kombinuje se zde duch Alp s italským stylem života. Nedaleko hotelu najdete Dolomity, které jsou na seznamu UNESCO.

Jižní Tyrolsko je region kontrastů, nejen kvůli své poloze - alpské vrchy uprostřed středomořské krajiny, ale také kvůli své historii - tradice severu se zde mísí s jižní italskou tradicí. Vzniká tak unikátní celek plný harmonie, ale i protikladů, který Vás vždy překvapí!

Jaké z mnoha přírodních krás se zde nacházejí?

 • Lago di Carezza/Karersee - nebo také duhové jezero. Jezero je pro svou nadpřirozenou krásu obestřeno legendami a pohádkami o nádherné vodní panně, duze a drahokamech, které jsou v jezeře utopeny.
 • Dolomity - jejich jedinečný tvar je důsledkem toho, že Dolomity jsou zkamenělé korálové útesy, které miliony let vznikaly na dně pradávného moře. Když moře ustoupilo, odhalily se i Dolomity, nazývané také Bledé hory.
 • Erdpyramiden/Piramidi di terra - "pozemní pyramidy". Jedinečná podívaná na pozoruhodný div přírody. Jedná se o vysoké špičky morénových sutin, chráněné skalami před vodní erozí.

Zimní radovánky

Jižní Tyrolsko je ideálním místem pro Vaši zimní dovolenou. Vyžití zde naleznou lyžaři i snowboardisti v mnoha horských střediscích. Pokud neholdujete lyžím ani snowboardu, můžete se vydat na túru na sněžnicích nebo jen na dlouhou procházku nádhernou krajinou. 

Hotel samotný se nachází přímo v lyžařském středisku Rein in Taufers. Středisko leží v nadmořské výšce 1600 m n. m. a naleznete tu 42 km sjezdovek ve všech obtížnostech (modré, červené i černé). Vybrat si můžete z 18 vleků (kotvové, sedačkové i kabinkové). Nejbližší sjezdovka se od hotelu nachází 1 km. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 5.12 do 26.12.2013 a od 5.1. do 21.4.2014.
 • Rezervace na info@alpenrast.com (německy nebo italsky). Rezervace v angličtině možná na feli.management@bfree.it.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Prodloužení pobytu:
  • VARIANTA B: pobyt na 4 dny (3 noci) s polopenzí a dalšími službami za příplatek 1620 Kč (celkem 5920 Kč)
  • VARIANTA C: pobyt na 5 dní (4 noci) s polopenzí a dalšími službami za příplatek 3240 Kč (celkem 7540 Kč)
  • VARIANTA D: pobyt na 8 dní (7 nocí) s polopenzí a dalšími službami za příplatek 8640 Kč (celkem 12940 Kč)
 • Vyhovující variantu si zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • U Varianty A nástupní den kdykoliv. U Varianty B nástupní den ve čtvrtek, u Varianty C a D je nástupní den v neděli.
 • Dítě do dovršení 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Dítě od 3 do dovršení 8 let sleva 50%.
 • Dítě od 8 do dovršení 14 let sleva 30%.
 • Více informací na www.alpenrast.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena