515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách - zimní dovolená

Už vás nebaví každý den vstávat do šera a čekat na jaro, až skončí období inverzí? Udělejte si pár dní volno a vyražte na hory. Při zimní dovolené na horách vyženete z plic smog a pohled na majestátní zasněžené kopce vám určitě zvedne náladu.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní dovolená na horách se slevou

Zimní pobyt na horách je skvělý pro jednotlivce i pro rodiny s dětmi. Chcete si užít chvilku klidu? Svěřte vaše potomky zkušeným lyžařským instruktorům a běžte si dát svařák. Pak se vám i pátý sněhulák v řadě bude stavět úplně snadno. Nebo spíš hledáte místo, kde vyzkoušíte svou lyžařskou zdatnost? Navštivte Tyrolské Alpy! U nás si všechny zimní pobyty na horách můžete koupit s výraznou slevou, tak neváhejte a vydejte se za čerstvým vzduchem!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcůmdvojicím i rodinám trávit zimní dovolenou na horách v Česku i v zahraničí. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.