515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Rakousko
Zimní dovolená v Rakousku. Dostupné lyžování i wellness.
2-denní pobyt pro DVA v rakouských Alpách. Cenově více než dostupné lyžování i wellness v termálech. To je sleva 54% na ubytování v penzionu Sport, kde se domluvíte i česky.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Zimní dovolená v Rakousku. Dostupné lyžování i wellness.

-54 %
Zimní dovolená v Rakousku. Dostupné lyžování i wellness.

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 132 zákazníků
zakoupením získáte 26 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Rakousko - lyžování v Alpách a termální lázně za lákavé ceny

Göstlinské Alpy nabízí nepřeberné množství možností, jak aktivně strávit dovolenou. A městečko Gaming, ve kterém najdete právě český penzion Sport nabízí ideální podmínky pro relaxaci - ať už aktivně na svahu v jednom ze tří dostupných ski areálů, v termálním bazénu s vodou o teplotě 32-34 stupňů nebo v místní restauraci s domácím pivovarem.

Oblast je vhodná i pro milovníky lyžování. Z penzionu jsou velmi dobře dostupné tři skiareály:

 • Ski Areál - Ötschter,Lackenhof - areál se nachází 12 km od penzionu, v nadmořské výšce 816 až 1893 m. n. m. je 19 km sjezdovek, POZOR: pro tuto sezónu platí speciální zvýhodnění pro děti do 10 let - lyžují v jen za pouhé 1 Euro na den.
 • Ski Areál - MAISZINKEN - areál je 8 minut autem od penzionu, v nadmořské výšce 790 až 1030 m. n. m. najdete 4,5 km sjezdovek, celodenní lístek od 9 do 16 hodin pořídíte jen za 17 Euro za dospělou osobu, děti do 11 let za 15 EURO. Nabízí velmi dobré podmínky jak pro začínající tak pro pokročilé lyžaře a na své si přijdou i děti.
 • Ski areál Hochkar - areál se nachází cca 25 km od penzionu, v nadmořské výšce 1808 m. n. m. 

Termální lázně Ybsstaler Solebad Göstling s perfektním vodním světem

Naši nabídku ocení nejen lyžaři, ale také milovníci termálních lázní. Ve vzdálenosti 17 kilometrů od penzionu jsou termální lázně Ybsstaler Solebad Göstling s velmi pěkným vodním světem. Najdete zde plavecký bazén o délce 16,67 m, slaný venkovní bazén s perličkovými lůžky a masážními tryskami pro jemnou relaxační masáž, krytý bazén, dětský bazén, hadí skluzavku a vodní hry. Voda je vyhřívaná na teplotu 32 až 34 °C 2 hodiny v tomto ráji Vás vyjdou na 6,9 EUR.

Aquapark Scheibbs - celodenní vstup stojí 4,5 EUR

Můžete také využít krytý bazén se saunou přímo v Gamingu nebo 8 kilometrů vzdálený aquapark Scheibbs s krytým bazénem a opět s vyhřívanou vodou na teplotu 32 až 34 °C stupňů - celodenní vstup Vás vyjde na skvělou cenu 4,5 EUR.

 

 


Doplňující informace

 • kupon je možné využít od 1.1.2012 do 30.4.2012
 • POZOR: minimální délka pobytu jsou 3 dny (2noci) - je potřeba tedy zakoupit min. 2 kupony
 • pokud máte zájem jen o konkrétní termíny, před koupí kuponu proveďte předrezervaci
 • POZOR: předrezervace i rezervace výhradně po emailu penzionsun@gmail.com
 • kupte, kolik kuponů chcete (min. 2), a vytvořte si klidně i týdenní pobyt
 • více informací (mimo rezervace) na www.penzion-sport.com nebo na emailu: pensionsport@gmail.com tel. čísle  +420 774 575 016 nebo +43 699 150 500 37 (kontakt přímo na penzion) - v obou případech je komunikace v českém jazyce 

Výběr varianty

nabídka byla ukončena