515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Zimní pobyt pro DVA nebo ČTYŘI na 4 dny v apartmánu přímo pod Klínovcem
Vydejte se s přáteli či rodinou do Krušných hor za lyžováním a zábavou. Ubytování v apartmánu hned pod Klínovcem Vám zajistí soukromí a skvělou dovolenou. Užijte si zimu na svahu Skiareálu Klínovec!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Zimní pobyt pro DVA nebo ČTYŘI na 4 dny v apartmánu přímo pod Klínovcem

-50 %
Zimní pobyt pro DVA nebo ČTYŘI na 4 dny v apartmánu přímo pod Klínovcem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná

www.apartma-krusnehory.wz.cz
tel. +420 739 244 459
email: korzuchowski@post.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní ubytování pro dva, celou rodinu nebo partu přátel v srdci Krušných hor

Vydejte se na zimní dovolenou do Krušných hor a využijte nabídku soukromého apartmánu, který je jako stvořený pro oddych a odpočinek. Rovnou 4 dny můžete strávit v překrásném prostředí na úpatí hory Klínovec. Vydejte se s přáteli či rodinou za zimními radovánkami!

Soukromý apartmán pod Klínovcem

Jistě budete souhlasit, že správná zimní dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a komfortu. Obojí splňuje soukromý apartmán Klínovec! Těšte se na moderní, útulné ubytování v novém apartmánu s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola.

Snídani Vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte rovnou z postele výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, kde si také můžete půjčit sportovní vybavení. 

Zima v Krušných horách 

Skiareál Klínovec potěší všechny milovníky zimy a zimních sportů. Jedná se o největší a zároveň nejkvalitnější lyžařský areál v Krušných horách. Leží v těsné blízkosti německých hranic a lyžařského střediska Fichtelberg. S tímto areálem vytváří společně InterSki region Fichtelberg-Klínovec, který lyžařům nabízí celkem 27 km sjezdovek.

Celý areál prochází rozsáhlou modernizací, která bude pokračovat ještě dalších několik let, ale již letos se máte na co těšit. Minulý rok byla do provozu uvedena moderní čtyřsedačková lanová dráha Cinestar Express a čtyřsedačková lanovka Suzuki. Došlo k rozšíření sjezdovek, zakoupení stroje na úpravu sjezdovek a k posílení zasněžovacího systému. Návštěva Skiareálu Klínovec Vás určitě nezklame!  

Na návštěvu za Ježíškem

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům. Určitě se sem vydejte na výlet!

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě. Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 km. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Wellness, koně i kultura

Příznivci wellness mohou navštívit lázeňské centrum Agricola - nejstarší symbol lázní Jáchymov. Zde naleznete plavecký bazén, tobogán, finskou saunu, parní saunu, dětský bazének se skluzavkou a vodopádem.

A trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět! Západočeský lázeňský trojúhelník doplní i návštěva Mariánských nebo Františkových Lázní!


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 17.12.2013 do 30.3.2014.
 • Množství kupónů je omezeno na 40 ks (20 ks na pobyty pro dva, 20 ks na pobyty pro čtyři), proto s nákupem neváhejte!
 • Rezervace na tel. +420 739 244 459 nebo na e-mailu  korzuchowski@post.cz (nutné nahlásit číslo kupónu).
 • Vámi vybranou variantu pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky:
  • 4 dny (3 noci) pro DVA za 2700 Kč
  • 4 dny (3 noci) pro ČTYŘI za 4050 Kč
 • Děti do 5 let zdarma (ke kuponu pro dva).
 • Děti starší 5 let za poloviční cenu kuponu pro dva.
 • Další příplatky po domluvě při rezervaci.
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena