515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Zimní dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí
Zimní pobyt v Krkonoších pro DVA na 3 dny v apartmánu útulného Penzionu Sedmikráska s polopenzí, lahví vína a lahodným cappuccinem. Výhodné prodloužení pobytu a platnost až do dubna 2014. Odpočívejte v nejkrásnější části Krkonoš jen kousek od Sněžky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Zimní dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí

-40 %
Zimní dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Sedmikráska
Dolní Lysečiny 20
542 26 Horní Maršov

www.pensionsedmikraska.webnode.cz
tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527
email: sedmikraska@toplight.cz

Perfektní zimní dovolená v Krkonoších

Už se pomalu začínáte těšit, až vytáhnete lyže a poprvé se postavíte na svah? A máte už zajištěné místo, kde první zasněžený víkend strávíte? Co takhle super ubytování v útulných apartmánech kousek od Sněžky, jen kousek od největších lyžařských areálů a s polopenzí, lahví vína a kávou na zahřátí!

Pobyt v Penzionu Sedmikráska s polopenzí a lahví vína

Penzion Sedmikráska se nachází v nejmalebnější části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Janských Lázní. Po celý rok tedy představuje perfektní výchozí bod pro výlety a lyžování.

Penzion je tvořen komplexem tří budov. Borovým dřevem obložené interiéry Vám poskytnou příjemné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je i sportovní hřiště pro tenis, volejbal, nohejbal a další sporty.

Stylová restaurace v centrální budově nabízí vedle tradiční české kuchyně i různé speciality. Vy si zde pochutnáte na polopenzi, welcome drinku, lahvi vína i lahodném cappuccinu - vše již máte v ceně pobytu!

Lyžování v nejmodernějších krkonošských střediscích

Jelikož tento pobyt můžete využít kdykoliv až do dubna 2014, není na škodu jej uplatnit v zimě a užít si krkonošské kopce, co myslíte? V dosahu pár kilometrů máte k dispozici všechny největší a nejmodernější lyžařská střediska! Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Jánské Lázně...stačí si jen vybrat, kde si budete užívat zimní radovánky.

Navíc získáváte ještě 10% sleva na zapůjčení zimního vybavení v půjčovně, která je vzdálena asi 300 m od penzionu. Zde máte také možnost využití školičky pro výuku lyžování pro děti od 3 – 10 let.

Krkonoše ideální pro milovníky aktivní dovolené - celoročně!

Krkonoše platí za místo, kde si každý přijde na své.  Pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a lyžování jsou Krkonoše přímo rájem, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě.  Čekají zde na Vás stovky kilometrů značených cyklotras, turistických stezek a mnoho ski areálů. Od pohodlnějších okruhů až po technicky a fyzicky náročnější túry v horách.

Když zdoláte místy drsný terén a vystoupáte až na hřebeny, odměnou Vám bude dech beroucí výhled do dálav celého Česka i Polska.

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Díky platnosti kuponu až prosince, máte jedinečnou možnost poznávat Krkonoše zahalené do barevného listí nebo sněhové peřiny. A kam se tedy určitě podívat?

 • přírodní zajímavosti jakými jsou SněžkaLabský pramenLuční horyPančavské vodopády a další určitě nesmíte vynechat
 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem
 • v Trutnově najdete také krytý bazén, kuželkárnu, cvičnou horolezeckou stěnu nebo fitness centra
 • na vycházku se vydejte do Rýchorského pralesa - po naučné stezce Rýchory prozkoumáte velmi cenné území s pokroucenými starými buky a dalšími zajímavostmi
 • další příležitost k vycházkám poskytuje vycházková trasa Aichelburg nebo Křížová cesta na úbočí Staré hory, kde uvidíte místní lidovou architekturu
 • zajímavou návštěvu nabízí také sklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks

Výlet na polskou stranu hor

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století. Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 21.10.3013 do 30.4.2014. Tento kupón nelze využít v termínu 26.12.2013 – 05.01.2014.
 • Rezervace pobytu předem na tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527 nebo emailu sedmikraska@toplight.cz.
 • V případě, že již víte, který termín chcete využít, můžete si před jeho zakoupením ověřit jeho dostupnost.
 • Pobyt lze prodloužit nákupem více kuponů. Při zakoupení dvou kuponů a jejich uplatnění v rámci jednoho pobytu pro dvě osoby je možnost výhodného prodloužení pobytu o další den vč. stravy za 300 Kč/dospělá osoba, 150 Kč/dítě.
 • Dítě do 3 let pobyt bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Doplatek za dítě ve věku 3 – 10 let 700 Kč za celý pobyt.
 • Doplatek za další dospělou osobu na apartmánu 900 Kč za celý pobyt. 
 • Domácí mazlíčci mají pobyt zdarma.
 • Místní poplatky jsou již zahrnuty v ceně.
 • Více informací na www.pensionsedmikraska.webnode.cz.
nabídka byla ukončena