515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Zimní dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí
Zimní pobyt v Krkonoších pro DVA na 3 dny v apartmánu útulného Penzionu Sedmikráska s polopenzí, lahví vína a lahodným cappuccinem. Výhodné prodloužení pobytu a platnost až do dubna 2014. Odpočívejte v nejkrásnější části Krkonoš jen kousek od Sněžky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Zimní dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí

-40 %
Zimní dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Sedmikráska
Dolní Lysečiny 20
542 26 Horní Maršov

www.pensionsedmikraska.webnode.cz
tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527
email: sedmikraska@toplight.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Perfektní zimní dovolená v Krkonoších

Už se pomalu začínáte těšit, až vytáhnete lyže a poprvé se postavíte na svah? A máte už zajištěné místo, kde první zasněžený víkend strávíte? Co takhle super ubytování v útulných apartmánech kousek od Sněžky, jen kousek od největších lyžařských areálů a s polopenzí, lahví vína a kávou na zahřátí!

Pobyt v Penzionu Sedmikráska s polopenzí a lahví vína

Penzion Sedmikráska se nachází v nejmalebnější části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Janských Lázní. Po celý rok tedy představuje perfektní výchozí bod pro výlety a lyžování.

Penzion je tvořen komplexem tří budov. Borovým dřevem obložené interiéry Vám poskytnou příjemné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je i sportovní hřiště pro tenis, volejbal, nohejbal a další sporty.

Stylová restaurace v centrální budově nabízí vedle tradiční české kuchyně i různé speciality. Vy si zde pochutnáte na polopenzi, welcome drinku, lahvi vína i lahodném cappuccinu - vše již máte v ceně pobytu!

Lyžování v nejmodernějších krkonošských střediscích

Jelikož tento pobyt můžete využít kdykoliv až do dubna 2014, není na škodu jej uplatnit v zimě a užít si krkonošské kopce, co myslíte? V dosahu pár kilometrů máte k dispozici všechny největší a nejmodernější lyžařská střediska! Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Jánské Lázně...stačí si jen vybrat, kde si budete užívat zimní radovánky.

Navíc získáváte ještě 10% sleva na zapůjčení zimního vybavení v půjčovně, která je vzdálena asi 300 m od penzionu. Zde máte také možnost využití školičky pro výuku lyžování pro děti od 3 – 10 let.

Krkonoše ideální pro milovníky aktivní dovolené - celoročně!

Krkonoše platí za místo, kde si každý přijde na své.  Pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a lyžování jsou Krkonoše přímo rájem, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě.  Čekají zde na Vás stovky kilometrů značených cyklotras, turistických stezek a mnoho ski areálů. Od pohodlnějších okruhů až po technicky a fyzicky náročnější túry v horách.

Když zdoláte místy drsný terén a vystoupáte až na hřebeny, odměnou Vám bude dech beroucí výhled do dálav celého Česka i Polska.

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Díky platnosti kuponu až prosince, máte jedinečnou možnost poznávat Krkonoše zahalené do barevného listí nebo sněhové peřiny. A kam se tedy určitě podívat?

 • přírodní zajímavosti jakými jsou SněžkaLabský pramenLuční horyPančavské vodopády a další určitě nesmíte vynechat
 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem
 • v Trutnově najdete také krytý bazén, kuželkárnu, cvičnou horolezeckou stěnu nebo fitness centra
 • na vycházku se vydejte do Rýchorského pralesa - po naučné stezce Rýchory prozkoumáte velmi cenné území s pokroucenými starými buky a dalšími zajímavostmi
 • další příležitost k vycházkám poskytuje vycházková trasa Aichelburg nebo Křížová cesta na úbočí Staré hory, kde uvidíte místní lidovou architekturu
 • zajímavou návštěvu nabízí také sklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks

Výlet na polskou stranu hor

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století. Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 21.10.3013 do 30.4.2014. Tento kupón nelze využít v termínu 26.12.2013 – 05.01.2014.
 • Rezervace pobytu předem na tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527 nebo emailu sedmikraska@toplight.cz.
 • V případě, že již víte, který termín chcete využít, můžete si před jeho zakoupením ověřit jeho dostupnost.
 • Pobyt lze prodloužit nákupem více kuponů. Při zakoupení dvou kuponů a jejich uplatnění v rámci jednoho pobytu pro dvě osoby je možnost výhodného prodloužení pobytu o další den vč. stravy za 300 Kč/dospělá osoba, 150 Kč/dítě.
 • Dítě do 3 let pobyt bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Doplatek za dítě ve věku 3 – 10 let 700 Kč za celý pobyt.
 • Doplatek za další dospělou osobu na apartmánu 900 Kč za celý pobyt. 
 • Domácí mazlíčci mají pobyt zdarma.
 • Místní poplatky jsou již zahrnuty v ceně.
 • Více informací na www.pensionsedmikraska.webnode.cz.
nabídka byla ukončena