515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
VIP víkend s koňmi
VIP víkend s koňmi v indiánském duchu v krásné krajině orlického podhůří na Ranči Oklahoma. Možnost bydlení v tee-pee, stylová plná penze a hlavně 6 hodin v sedle.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Orlické hory

VIP víkend s koňmi

-40 %
VIP víkend s koňmi
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Máte touhu prožít víkend plný aktivit netradičně? Splnit si svůj dětský sen plný dobrodružství a romantiky? Chcete bydlet se svou rodinou, s kamarády či miláčkem psem v tee-pee uprostřed přírody? Toužíte svézt se na koni a naučit se od indiánů, jak s koněm rozmlouvat jazykem koní? Pokud Vaše odpověď zní ano, pak právě pro Vás je určen VIP víkend s koňmi a přenocování v tee-pee (možno i v penzionu) v krásném poklidném podhůří Orlických hor na Ranči Oklahoma.

Nikdy jste neseděli na koni a nevíte, jak vypadá svět z koňského hřbetu? Nemusíte se ničeho obávat,nabídka je určena pro úplné začátečníky a vše potřebné Vás na ranči naučí, tak aby celý víkend proběhl bez jakéhokoliv problému. Jste naopak zkušení jezdci? I pro Vás je pobyt určen, při vyjížďkách se můžete přidat do rychlejší skupiny.

Záleží jen na Vás, jestli dáte přednost romantickému ojedinělému zážitku přenocování v indiánských tee-pee, na dřevěných podlážkách, vlastních karimatkách a spacích pytlích (teplá sprcha a suché záchody k dispozici) nebo zvolíte pohodlnější variantu bydlení v penzionu Koliba. Tee-pee je určeno pro 6-8 lidí, na Vaši žádost je možné podle kapacit postavit tee-pee soukromé. A nebojte se, i když na jaře bývají noci chladné, díky ohni uprostřed tee-pee mrznout nebudete.

A na co přesně se můžete těšit?

1.den

 • příjezd do 12.hodiny
 • přivítání v indiánském stylově zařízeném tee-pee a při kávě připravené na ohni
 • seznámení s koňmi a úvod do světa koní (pár slov o způsobu komunikace mezi člověkem a koněm a objasnění těch nejzákladnějších prvků přirozené komunikace s koňmi)
 • společné čištění a sedlání kon
 • první 2-hodinová vyjížďka ve volné přírodě se zkušeným průvodcem a s instruktáží ovládání jezdeckého umění
 • po návratu odsedláme, nakrmíme koníky a vypustíme na volnou pastvinu
 • odebereme se do nám již známého típí a své tělo znavené  náročnou jízdou, necháme spočinout na kožešinách, které pokrývají sedací a lehací část tee-pee
 • než indiánka ve stylovém oblečení původních obyvatel amerických plání připraví pravou indiánskou večeři z dob loveckého blahobytu, mohou si ostatní důkladně prohlédnout věškeré autentické vybavení a náčelník rád zodpoví vše ohledně koní i indiánů a jejich života a denních potřeb
 • společně strávíme čas večeře a společně posedíme v tee-pee dokud nás nezmůže únava, poděkujeme stylově za uplynulý den a uložíme se k spánku kolem ohně v tee-pee na kožešinách (kdo chce může přenocovat v penzionu)

2.den

 • ráno nás čeká kovbojská snídaně na prkénko včetně kávy a něčeho k ní 
 • potom již ke koním a můžeme vyrazit na 4-hodinovou vyjížďku hlubokými lesy a údolími s broděním potoků v blízkosti skalních výběžků, tvořících okraje údolí Duchů 
 • dojedeme na nejvyšší místní vrchol s horskou chatou a rozhlednou a zde poobědváme místní specialitu 
 • po návratu odsedláme, nakrmíme koníky a vypustíme na volnou pastvinu
 • poté se kolem 15. hodiny rozloučíme a budeme se těšit zase někdy na viděnou v blízkosti našich ušlechtilých přátel - koní a budeme rádi, pokud Vás koně uchvátili a vryli se vám do mysli jako příjemná vzpomínka a stejně tak i romantický indiánský svět

V průběhu prvního i druhého dne si jistě najdeme čas i na malé rozptýlení v podobě kratochvílí jako je střelba z luku, hod tomahavkem, práce s lasem či honáckým bičem.

Splňte si konečně svůj dětský sen, seberte odvahu a vyražte do českého westernu - na ranč Oklahoma. Petr Staněk a další, kteří zasvětili svůj život koním, se na Vás už moc těší.

Kde kupón uplatnit

Ranch OKLAHOMA
země koní a indiánů
Hrádek (u Ústí n.Orlicí)
tel.: 731 149 303, 737 946 152
e-mail: stanek@kone-indiani.cz

Více informací najdete na kone-indiani.cz.


Doplňující informace

 • Kupon je možné čerpat o víkendech i v pracovní dny od 15.4. do 30.6.2011 a od 1.9. do 30.10.2011
 • Můžete si koupit více kuponů najednou, a pobyt si tak prodloužit
 • Pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle 731 149 303 nebo 737 946 152
 • Více informací na kone-indiani.cz.
nabídka byla ukončena