515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Víkendové pobyty na horách

Šetříte si dlouhou dovolenou na léto, ale přesto stále prohlížíte katalogy s nabídkami  horských pobytů? Užít si můžete i o víkendech! Prostě si jen vyberete hory, které máte nejblíž. A nemusíte plánovat nijak dopředu. U nás je nabídka víkendových pobytů opravdu široká a vždy je z čeho vybírat. Takže stačí zvolit jen správné datum, sbalit kufry a vyrazit. 

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Víkendové pobyty na horách se slevou

Vyrazit na lyže nebo na horský výšlap jen o víkendu má jednu velkou výhodu. Tenhle zážitek si totiž můžete během roku dopřát klidně i několikrát po sobě. Nemusíte se bát, že vás rozhodnutí na poslední chvíli bude nějak omezovat. Naše slevové nabídky totiž zahrnují pobyty v atraktivních lokalitách, jako je Harrachov nebo Špindlerův Mlýn, ale i pohodovou Šumavu nebo Vysočinu. Vyberte si, co vám nejvíc vyhovuje!

ikonka slevyUmožňujeme užít si víkendy na horách na různých místech v Česku nebo jinde v Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů  vám oběma rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný  víkendový pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie