515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Víkend v nádherné přírodě Novohradských hor pro DVA se snídaní a lahví vína
Novohradské hory pro DVA na víkend v Hotelu Hojná Voda se snídaní a lahví vína. Relaxační dovolená v neporušené přírodě a v poklidné atmosféře krásné krajiny ideální pro zimní dovolenou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Víkend v nádherné přírodě Novohradských hor pro DVA se snídaní a lahví vína

-40 %
Víkend v nádherné přírodě Novohradských hor pro DVA se snídaní a lahví vína

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

HOTEL Hojná Voda
Hojná Voda 40
Nové Hrady 373 33

www.hotel-hojnavoda.cz
tel.: +420 722 551 062
email: serzantbelek@seznam.cz

Relaxační dovolená v Novohradských horách

Novohradské hory patří k jedněm z posledních míst s nedotčenou krajinou u nás. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou a pro milovníky turistiky. Obdivujte krásnou přírodu, relaxujte a nechte se unášet kouzlem těchto nedoceněných českých hor.

Hotel Hojná Voda s restaurací

Hotel nabízí ubytování v útulně zařízeném pokoji s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC) a televizí. Můžete si také zvolit levnější pobyt v pokoji s vlastní koupelnou a společným WC na chodbě.

Součástí hotelu je restaurace, kde si vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů. Součástí balíčku je také láhev vína. 

V areálu hotelu je pro ty nejmenší návštěvníky připraveno dětské hřiště a trampolína, zahrát si můžete stolní fotbal či šipky. V hotelu máte možnost uschovat si svá jízdní kola, takže Vám nic nebrání poznávat Novohradské hory!

Novohradské hory rájem pro běžkaře

Věřte, že Hojná Voda a okolí je ideální pro milovníky běžkování. Jen co napadne sníh, nasaďte běžky a ve stopě se vydejte poznávat krásy zasněžených hor! Čeká tu na Vás skvělých 40 km upravovaných tras, které začínají přímo u hotelu

Vydat se za lyžováním a běžkováním do Rakouska také není problém. Hotel leží asi jen 12 kilometrů od hranic, za kterými najdete střediska Harmanschlag a Karlstift. Po běžkařských trasách můžete plynně z Česka pokračovat i k sousedům. 

Zúčastnit se můžete také závodu Hojnovodská zlatá lyže, který se koná v lednu (anebo alespoň fanděte se svařákem v ruce) ;-)

Kam v Novohradských horách na výlet?

 • Nové Hrady - historický hrad ze 13. století vítá své návštěvníky v obci Nové Hrady u Českých Budějovic. V současné době hrad nabízí dvě prohlídkové trasy. Expozice připomíná historii rodu Buquoyů od příchodu zakladatele rodové větve v Čechách Karla Bonaventury Buquoye až po výstavbu nového zámku na předměstí Nových Hradů a založení přírodně krajinářského parku v Tereziině údolí.
 • Kamenec (1.072 m) - je nejvyšší vrchol české části Novohradských hor. Nalézá se asi 3 kilometry jihozápadně od znovuobnovené obce Pohoří na Šumavě, přibližně 400 metrů od státní hranice, na hlavním evropském rozvodí Labe-Dunaj.
 • Kraví hora - je jedním z vrcholů Novohradských hor tyčící se kousek od obce Hojná Voda. Samotná hora je velmi bizarním přírodním útvarem. V lesních partiích se vyskytují neobvyklé skalní útvary, mezi nimiž je nejznámější kámen zvaný Napoleon. Díky blízkosti státní hranice s Rakouskem byla celá oblast za minulého režimu bedlivě sledována pohraničníky a ti po sobě v oblasti zanechali několik vojenských hlásek.
 • Tvrz Žumberk - ojedinělá ves Žumberk, patří k nejstarším v oblasti novohradska, zmiňovaná je již ve 13. století. Je jednou ze tří dochovalých opevněných vesnic v Evropě. Důmyslné opevnění, pravděpodobně z let 1612 – 18, se šesti válcovými baštami, chránilo celou ves a poplužní dvůr. Součástí fortifikace byl i přilehlý rybník.
 • Prales Hojná Voda - národní přírodní památka, veden jako vzácný i na seznamu UNESCO. Jedna z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evopě. Založen roku 1838 hrabětem Jiřím Buquoyem na svahu hory Vysoká (1.034m), 4 km od obce Hojná Voda.
 • A nespočet dalších možností - Žofínský prales, ZOO Dvorec u Borovan,  Tereziino údolí, Nebelstein...

Za sportem a relaxací do Novohradských hor

Co dalšího podniknout v Novohradských horách?

 • Turistika - téměř nedotčený kraj rozlehlých lesů, sluncem prozářených luk, šumějících potoků a hladin rybníků zrcadlících kouzelné západy slunce. Svérázné a málo známé hory na jihu Čech protkané spletí cest a cestiček, které spojují malebné vesnice, nebo vedou jen tak od nikud nikam. Jedinečnost Novohradských hor spočívá především ve vzácně zachovalé přírodě ušetřené zásahů člověka díky své poloze v bývalém pohraničním pásmu. V roce 2000 zde byl vyhlášen Přírodní park Novohradské hory.
 • Solné lázně Gmünd - aquapark se slanými bazény a především nádhernou saunou, s možností koupat se i v rybníce. Solné bazény jsou vybaveny různou koncentrací soli, vodními masážními lehátky, kamenem s pramenem, protiproudovým kanálem, zemními vířivkami a masážními tryskami.

V Novohradských horách se nudit stoprocentně nebudete - a domů se vrátíte odpočatí a nabití energií z této panenské přírody!


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 18.10.2013 do 31.3.2014. Kupóny nelze uplatnit v termínu od 23.12.2013 do 1.1.2014.
 • Kupón platí pouze o víkendu, tzn. pá-ne.
 • Rezervace na čísle +420 722 551 062 nebo email: serzantbelek@seznam.cz.
 • Ve 2. kroku objednávky si můžete vybrat variantu ubytování:
  • pobyt v pokoji s vlastním sociálním zařízením za 1269 Kč
  • pobyt v pokoji s vlastní koupelnou na pokoji a WC na chodbě za 999 Kč
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost zapůjčení postýlky).
 • Děti od 4 let 400 Kč/pobyt vč. stravy (platba v hotelu).
 • Možnost dokoupení večeří 90 Kč/osoba/den.
 • Pobyt s pejskem 200 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.hotel-hojnavoda.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena