515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Velikonoční dovolená pro DVA na 3 dny uprostřed šumavských lesů
Pohodová romantická dovolená pro DVA na 3 dny v Hotelu Grádl na Šumavě (Železná Ruda). Ubytování, polopenze, láhev vína a nespočet možností na výlety a trávení volného času. Nabijte se novou energií obklopeni probouzející se přírodou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Velikonoční dovolená pro DVA na 3 dny uprostřed šumavských lesů

-40 %
Velikonoční dovolená pro DVA na 3 dny uprostřed šumavských lesů
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 180 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Grádl
Železná Ruda 299
340 04 Železná Ruda

www.hotelgradl.cz
Tel.: 607 753 200
E-mail: info@hotelgradl.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Prožijte Velikonoce na Šumavě

Chcete se svou rodinou prožít svátky jara netradičně? Vyrazte společně na Šumavu! Na místo, kde se snoubí lidská obydlí a divoká krása přírody. Vy se můžete těšit na ničím nerušené prostředí okolních lesů a vaše děti na spoustu možností, jak trávit volný čas!

Prožijte Velikonoce na Šumavě

Rodinná atmosféra v Hotelu Grádl

Přátelsky a rodinně naladěný Hotel Grádl najdete ve městě Železná Ruda na Šumavě. Nejen svou polohou, ale především vstřícným přístupem naplní vaše představy ničím nerušené dovolené uprostřed zádumčivých šumavských lesů. Díky tomu je ideální jak pro romantický pobyt ve dvou, tak pro rodinnou dovolenou s dětmi. Vítáni jsou zde i vaši domácí mazlíčci.

Hotel Grádl

Ubytováni budete ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které zajistí vaše absolutní pohodlí.  Za příplatek si lze zapůjčit na pokoj satelitní televizi. Láhev vína, jež je součástí pobytového balíčku, si vychutnáte ještě více díky výhledu na horu Javor - nejvyšší vrchol Šumavy.

Pokoj hotelu Grádl

Součásti pobytu je také polopenze pro oba po celou dobu pobytu. Pochutnávat si na ní budete ve stylové hotelové restauraci postavené ve staročeském selském stylu. Každého hosta jistě potěší nabízené vybrané speciality za příznivé ceny. Kromě jídla zde nesmíte zapomenout ochutnat místní pivní specialitu - Železnorudské pivo. 

Stylová hotelová restaurace

A co dělat ve volném čase?

Nuda nehrozí ani v případě, že se vám nebude chtít ven z hotelu. Najdete zde mimo restauraci také klubovnu, stolní tenis či billiard. V okolí hotelu je dostatek volného prostoru pro dětské hry i odpočinku pro dospělé. V případě hezkého počasí si můžete na místním hřišti zahrát nohejbal či odbíjenou.

U hotelu se nachází i hřiště

Velkým lákadlem jistě bude Pohádková cukrárna, kde můžete ochutnat s láskou denně pečené čerstvé zákusky, dorty, koláče a jiné dobroty domácí výroby. V sousedství cukrárny se nachází expozice šumavských skřítků a pivovarské muzeum. 

Pohádková cukrárna

A kam v okolí na výlety?

Nejeden host jistě ocení polohu ubytování - nachází se totiž v oblíbené rekreační oblasti Šumavy, a to v bezprostřední blízkosti turisticky značených cest a cyklistických tras.

Okolí hotelu je plné míst, které stojí za to! Navštívit můžete například:

 • Železná Ruda - v centru tohoto města naleznete spoustu pestrobarevných obchůdků s množstvím různých upomínkových předmětů, dále pak restaurace, které vybízejí k příjemnému posezení. 
 • Archeopark Prášily (20 km) - keltská osada, ukázky řemesel a mnoho zábavních programů vám umožní poznat život dávných kultur.
 • Rozhledna Poledník a Pancíř - rozhlédněte se po okolí a můžete spatřit nejen šumavské vrcholy, ale částečně i Bavorsko.
 • Sjezdy na horských kolech - tuto atrakci poskytuje BIKE PARK na vrcholu Špičák.

Vydejte se prozkoumat okolní přírodu

 • Černé jezero a Čertovo jezero, Jezerní hora (cca 10 km) - národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
 • Kašperk (cca 37 km) - navštivte překrásný hrad v překrásné přírodě.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 2. 12. 2014 do 19. 4. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 607 753 200 nebo 
  na e-mailu info@hotelgradl.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další dítě od 3 do 12 let 660 Kč/pobyt.
  • Další dospělá osoba 825 Kč/pobyt.
  • Turistická taxa 17 Kč/osoba/noc.
  • Pes 45 Kč/noc.
 • Děti do 3 let ZDARMA.
 • Jedno dítě od 3 do 12 let ZDARMA.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.hotelgradl.cz.
nabídka byla ukončena