515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Rakousko
Velikonoční 5-denní pobyt pro celou rodinu v Alpách
Velikonoční 5-denní pobyt pro celou rodinu se snídaní v rakouských Alpách - Lackenhof - Hochkar. To je 55% sleva na ubytování v penzionu Sunny. 3 skiareály a aquapark se saunou v blízkosti.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Velikonoční 5-denní pobyt pro celou rodinu v Alpách

-55 %
Velikonoční 5-denní pobyt pro celou rodinu v Alpách
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Sunny
Promenade 1, Gaming, Austria

pensionsunny.com
+420 608 002 008
info@pensionsunny.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Velikonoce a Rakousko - to jde k sobě!

Göstlinské Alpy nabízí nepřeberné množství možností, jak aktivně strávit Velikonoce - ať už aktivně na svahu v jednom ze tří dostupných ski areálů, v termálním bazénu s vodou o teplotě 32-34 stupňů nebo v místní restauraci s domácím pivovarem.

Útulné ubytování najdete v prosluněném penzionu Sunny

V blízkosti penzionu jsou tři ski areály

Oblast je vhodná i pro milovníky lyžování. Například na Hochkaru si běžně zalyžujete i na konci dubna. Z penzionu jsou velmi dobře dostupné celkem tři skiareály:

  • Ski Areál - Ötschter,Lackenhof - areál se nachází 12 km od penzionu, v nadmořské výšce 816 až 1893 m. n. m. je 19 km sjezdovek, POZOR: pro tuto sezónu platí speciální zvýhodnění pro děti do 10 let - lyžují v jen za pouhé 1 Euro na den.
  • Ski Areál - MAISZINKEN - areál je 8 minut autem od penzionu, v nadmořské výšce 790 až 1030 m. n. m. najdete 4,5 km sjezdovek, celodenní lístek od 9 do 16 hodin pořídíte jen za 17 Euro za dospělou osobu, děti do 11 let za 15 EURO. Nabízí velmi dobré podmínky jak pro začínající tak pro pokročilé lyžaře a na své si přijdou i děti.
  • Ski areál Hochkar - areál se nachází cca 25 km od penzionu, v nadmořské výšce 1808 m. n. m. 

Místní kopce nabízí desítky kilometrů sjezdovek

Termální lázně Ybsstaler Solebad Göstling s perfektním vodním světem

Naši nabídku ocení nejen lyžaři, ale také milovníci termálních lázní. Ve vzdálenosti 17 kilometrů od penzionu jsou termální lázně Ybsstaler Solebad Göstling s velmi pěkným vodním světem. Najdete zde plavecký bazén o délce 16,67 m, slaný venkovní bazén s perličkovými lůžky a masážními tryskami pro jemnou relaxační masáž, krytý bazén, dětský bazén, hadí skluzavku a vodní hry. Voda je vyhřívaná na teplotu 32 až 34 °C 4 hodiny v tomto ráji Vás vyjdou na 10,9 EUR.

Po dni na svahu můžete zrelaxovat v termálech

Aquapark Scheibbs - celodenní vstup stojí 4,5 EUR

Můžete také využít krytý bazén se saunou přímo v Gamingu nebo 8 kilometrů vzdálený aquapark Scheibbs s krytým bazénem a vyhřívanou vodou na teplotu 32-34°C - celodenní vstup Vás vyjde na skvělou cenu 4,5 EUR.

Vodní radovánky si nejen s dětmi můžete užít v aquaparku


Doplňující informace

  • kupon je možné využít pouze v termínu od 5.4. do 9.4.2012
  • po zakoupení kuponu proveďte ihned rezervaci na emailu penzionsun@gmail.com nebo na tel.č. +420 774 575 016
  • v ceně není zahrnut místní turistický poplatek 1,5 Euro/osoba nad 13 let/den a úklidový poplatek 6 Euro/pokoj/pobyt (platí se na místě)
nabídka byla ukončena