515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Mikulášský nebo vánoční pobyt pro DVA v Kysuckých Beskydech
Luxusní pobyt v Hotelu Husárik**** pro DVA a jedno dítě do 15-ti let ZDARMA s polopenzí a NEOMEZENÝM wellness v oblasti Kysuckých Beskyd, jen kousek od českých hranic. Užijte si kouzelného času stráveného s rodinou v nádherné přírodě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Kysuce

Mikulášský nebo vánoční pobyt pro DVA v Kysuckých Beskydech

-50 %
Mikulášský nebo vánoční pobyt pro DVA v Kysuckých Beskydech
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 26. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Husárik****
Časť u Husárikov 2259
022 04 Čadca
Slovensko

www.hotelhusarik.sk
tel. +421 414 334 766
email: recepcia@hotelhusarik.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená v mikulášském nebo vánočním stylu!

Chtěli byste letos Mikuláše nebo Vánoce oslavit netradičně? Vydejte se do Hotelu Husárik**** v malebné přírodě Kysuckých Beskyd. Máme pro Vás pobytový balíček, který zahrnuje mikulášské anebo vánoční téma pro dvě osoby a jedno dítě v ceně. Užijete si skvělou gastronomii, wellness i zábavu!

Luxusní Hotel Husárik**** v Kysuckých Beskydech

Hotel se nachází nad městem Čadca v nadmořské výšce 740 m n. m., asi 3 km od jeho centra, v severozápadní části Slovenska, které je obklopeno horami Kysuckých Beskyd, Javorníků, Kysucké vrchoviny a Turzovské vrchoviny.

Hotel Husárik svým vzhledem a stylem zařízení vystihuje prostředí, ve kterém se nachází. Uspokojí nároky a požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Věřte, že luxus však v tomto případě nevylučuje pohodlí, útulnost a pocit příjemného tepla v každém z jeho koutů.

Útulné pokoje jsou laděny do teplých barevných odstínů a vybaveny masivním, vyřezávaným nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, fén, telefon, TV, minibar, napojení na Wi-Fi a trezor. Některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Vynikající polopenze pro všechny a další skvělé zážitky

Součástí Vašeho pobytu je také polopenze podávaná v hotelové restauraci, jejíž součástí je také kavárna a rozlehlá terasa s fascinujícím výhledem do krajiny. Polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a 3-chodové večeře z denní nabídky.

Pokud si vyberete variantu A, tak se můžete těšit na pobyt v mikulášském termínu. To znamená, že Vás na dovolené určitě zastihnou čerti, andělé i Mikuláš a přinesou Vašim dětem malé překvapení, samozřejmě pokud si to zaslouží:-). Skvělá příležitost, jak nevšedně prožít tento svátek.

Pokud si vyberete vánoční termín pobytu, tak budete mít možnost si zvolit také 3-chodové štědrovečerní menu, samozřejmě se smaženou rybou a bramborovým salátem.

Součástí vánoční varianty je zase projížďka na saních tažených koňmi a vánoční program pro děti i dospělé. Příjemný odpočinek také můžete strávit v křesle u vánočního stromečku s kávou a vánočním pečivem. Neváhejte a zažijte kouzelné vánoce, které znáte z pohádek!

Neomezený vstup do bazénu a fitness

Díky kuponu si můžete neomezeně užívat naprosto unikátního hotelového bazénu, který vypadá, jako kdyby se nacházel někde v jeskyni. Ve skutečnosti si však užíváte relaxu ve vyhřátém bazénu, se vkusnými dřevěnými dekoracemi a loučemi pro dokreslení atmosféry. 

V hotelu se nachází také fitness, které můžete, stejně jako bazén, využívat neomezeně. Skvělý relax Vám poskytne také vířivka nebo sauna (za příplatek).

Zajímavé tipy na procházku do okolí:

 • V Nové Bystrici najdete historickou železnici, kde se můžete projet parním vláčkem, což je zážitek nejen pro děti, ale také dospělé.
 • Navštivte také skanzen Vychylovka s muzeem kysovské vesnice.
 • Za sportem se můžete vydat do Snow Parku Velká Rača Oščadnica. Rozhodně se podívejte na POHYBLIVOU MAPU, ať víte na co se těšit!

Doplňující informace

 • Mikulášská varianta A - 4199 Kč - 3 dny (2 noci) pro dva dospělé a jedno dítě do 15 let, 2x snídaně formou švédských stolů pro tři, 2x večeře pro tři, neomezený vstup do bazénu a fitness centra po celou dobu pro tři, mikulášské překvapení (7. 12. 2013). Kupon lze uplatnit v termínu od 6. 12. 2013 do 8. 12. 2013.
 • Vánoční varianta B - 4199 Kč - 3 dny (2 noci) pro dva dospělé a jedno dítě do 15 let, 2x snídaně formou švédských stolů pro tři, 2x večeře pro tři, posezení u vánočního stromečku s kávou a vánočním pečivem, program pro děti i dospělé (25. 12.), jízda na saních tažených koněm. Možná alternativa pro polopenzi je štědrovečerní menu (3-chodové, ve výběru bude i ryba s bramborovým salátem). Kupon lze uplatnit v termínu od 24. 12. 2013 do 26. 12. 2013.
 • Variantu zvolíte při rezervování termínu.
 • Rezervace pobytu na tel.: +421 414 334 766 nebo emailu recepcia@hotelhusarik.sk.
 • Další dítě do 3 let zdarma na přistýlce (jen ubytování).
 • Pobyt starších dětí po domluvě na recepci hotelu.
 • Příplatky se platí na hotelu, v závislosti na požadovaných službách.
 • V ceně není zahrnut městský poplatek.
 • Více informací na www.hotelhusarik.sk.
nabídka byla ukončena