515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Valašsko pro DVA na 3 dny s polopenzí
Valašsko pro DVA na 3 dny v Hotelu Zubříč s polopenzí a dalšími výhodami. Navštivte nádhernou přírodu Hostýnských vrchů.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Beskydy - Valašsko

Valašsko pro DVA na 3 dny s polopenzí

-39 %
Valašsko pro DVA na 3 dny s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Zubříč
Rajnochovice 17
768 71 Rajnochovice
www.hotelzubric.cz
tel. +420 777 332 678
email: recepce@hotelzubric.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená pro páry i rodiny s dětmi

Už máte dost každodenního stresu? Valašsko a klidná příroda Hostýnských vrchů by pro Vás mohlo být to pravé místo na dovolenou. Okouzlující příroda, stylové ubytování a atraktivní lokalita nedaleko památek UNESCO Vás nadchne v každou roční dobu!

Stylový Hotel Zubříč v nádherné přírodě

V přírodním parku Hostýnské vrchy na Valašsku najdete Hotel Zubříč vystavěný ve stylu horské švýcarské chaty. Leží pod Kelečským Javorníkem v nadmořské výšce 540 m.n.m. v okouzlující přírodě s čistým vzduchem a spoustou možností, jak trávit volný čas.

Těšte se na ubytování v příjemných pokojích s lodžií a výhledem do krajiny. Zároveň si také vychutnáte polopenzi v restauraci hotelu, kde zkušení kuchaři servírují speciality mezinárodní, české i typické valašské kuchyně.

Nekonečné možnosti trávení volného času

V rámci kuponu také získáváte 30% slevu na vstup do sauny a zdarma si můžete zahrát šipky a karambol, což je obdoba klasického kulečníku.

V hotelu však najdete spoustu dalších možností, jak trávit volný čas:

 • stolní hry, kulečníky, stolní fotbal, el. šipky
 • sauna, posilovna, perličková koupel
 • mini tělocvična se zrcadly

Kam na Valašsku

Atraktivní lokalita Valašska nabízí spoustu možností výletů jak pro milovníky turistiky, tak i pro nadšence kultury a historie!

 • Přírodní park Hostýnské vrchy a přírodní rezervace Kelčský Javorník. Kelčský Javorník se nachází si 3,5 km od hotelu a je nevyšším vrcholem Hostýnských vrchů. Přírodní rezervace Kelčský Javorník je také oblast na příkrém severním úbočí tohoto nejvyššího vrchu, kde se nachází ojedinělé pralesovité porosty.
 • Poutní místo Svatý Hostýn se nachází nad Bystřicí pod Hostýnem a je jedním z nejvýznamnějších českých poutních míst. Najdete zde nádhernou baziliku, křížovou cestu a často také různé poutě, díky kterým se otvírají malebné stánky s různými pochutinami a občerstvením.
 • Nejkrásnější české město roku 1997 - Kroměříž - také stojí za návštěvu. Navštivte Arcibiskupský palác, Květnou a Podzámeckou zahradu, které patří do UNESCO
 • K návštěvě Valašska patří i návštěva Valašského Meziříčí, které představuje vstupní bránu do Moravskoslezkého kraje a potažmo i Beskyd. Najdete tu skanzen lidové architektury a kultury Valašska.
 • A nakonec třeba také zřícenina hradu Šaumburk ze 13. století, zřícenina hradu Zubříč, jehož jméno nese i hotel a nebo třeba procházka po přírodní rezervaci Tesák.

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 16.11.2012 do 31.3.2013.
 • Rezervace na tel. +420 777 332 678 nebo na emailu recepce@hotelzubric.cz.
 • Dítě do 3,9 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Dítě do 11,9 let 250 Kč/noc na přistýlce s polopenzí. 
 • Další dospělá osoba nebo dítě nad 12 let za 850 Kč/pobyt včetně polopenze a dalších služeb.
 • V ceně není zahrnuta pobytová taxa 21 Kč/osoba/den.
 • Více informací na www.hotelzubric.cz.
nabídka byla ukončena