515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty v Alpách s turistikou nebo lyžováním

zobrazeno 6 slev

Vyberte si z pobytů v Alpách se slevou

Dechberoucí příroda, nekonečné možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžování, ale také zábavy a relaxu. To vše mohou nabídnout hory Alpy, které jsou vzdáleny pouhých pár hodin jízdy od ČR. Nechte se i vy okouzlit krásou a velkolepostí těchto velehor. Pobyty v Alpách s lyžováním nebo tůrami vám umožní prožit aktivní dovolenou a na každém kroku odhalovat překrásná místa a panoramata těchto jedinečných velehor. Ti nejodvážnější třeba i zdolají pověstný Mont Blanc.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou nám blízké velehory Alpy. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný alpský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na pobyty v Alpách: Rakousko | Itálie | Francie | Německo | Švýcarsko a další.