515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty v Alpách s turistikou nebo lyžováním

Lyžování v Alpách, to je věc, kterou by každý lyžař měl aspoň jednou vyzkoušet. Čekají vás nekonečně dlouhé sjezdovky, kde se vyřádí začátečníci i nároční lyžaři a snowboardisté. Alpská střediska jsou také vyhlášená svou pohostinností, každá sjezdovka má hned několik skibarů, kde můžete nabrat síly a trochu se ohřát. Na jaře a v létě se pak budete kochat nádhernou alpskou květenou a můžete třeba vyzkoušet výstup na ferraty. Vydejte se letos do zahraničí a vyzkoušejte pobyt v italských nebo rakouských Alpách!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si z pobytů v Alpách se slevou

Dechberoucí příroda, nekonečné možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžování, ale také zábavy a relaxu. To vše mohou nabídnout hory Alpy, které jsou vzdáleny pouhých pár hodin jízdy od ČR. U nás si můžete vybrat ze spousty pobytů se slevou a nic vám tak nebude bránit poznat některé z atraktivních letovisek v světově proslulých horách už letos v zimě.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou nám blízké velehory Alpy. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný alpský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na pobyty v Alpách: Rakousko | Itálie | Francie | Německo | Švýcarsko a další.