515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách - týdenní

Taky si každý rok plánujete aspoň jeden týden na horách? Pokud jste vášniví lyžaři, tušíte, že na kratší dobu to nemá moc cenu. Jen co se trochu rozkoukáte, už abyste jeli zase domů. O víkendu taky jsou sjezdovky doslova přelidněné a stát dvacet minut ve frontě u vleku taky není moc zábavné. Při týdenním pobytu na horách si ve všední den užijete komfort prázdných sjezdovek a o víkendu můžete relaxovat nebo vyrazit na běžky. V létě si zas můžete v klidu projít všechny dostupné hřebenové túry. Ještě jste si letos nevybrali, kam pojdete? Inspirujte se u nás!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Týdenní pobyty na horách se slevou

Týden na horách, na čerstvém vzduchu, to je něco, co se v zimě určitě hodí. Nejenže si vyčistíte dýchací cesty od městského smogu, ale navíc si každý den užijete pohybu, jak moc budete chtít. A jak každý ví, aktivní odpočinek je nejlepším způsobem pro dobití energie. Vyberte si z našich týdenních pobytů na horách se slevou a na pár dní vypusťte z hlavy všechny starosti!

ikonka slevyUmožňujeme si užít týden na horách na různých místech v Česku i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám oběma rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně totožný týdenní pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie