515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Týdenní dovolená u Lipna v nově zrekonstruované chatě
Týdenní dovolená u Lipna v nově zrekonstruované chatě s výhledem na jezero a vlastní loďkou. Až pro 6 osob. K dispozici jen 12 kuponů.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Týdenní dovolená u Lipna v nově zrekonstruované chatě

-55 %
Týdenní dovolená u Lipna v nově zrekonstruované chatě
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde uplatnit voucher

Chata Hůrky
Hůrky 106
Horní Planá
tel.: 728 998 885
e-mail: chataulipna@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Plánujete dovolenou v jižních Čechách? Pouhých 100 m od Lipenské přehrady Vám nabízíme ubytování v chatě s nově zrekonstruovaným interiérem. Ubytovat se můžou až 4 osoby a cena zůstavá pořád stejná. Nabídka je tedy vhodná zejména pro rodiny s dětmi.

Chata se nachází v obci Hůrka mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou. Z chaty je pěkný výhled na jezero Lipno, které v létě nabízí kvalitní koupání i možnost plavby loďkou k blízkým ostrůvkům. Loďku budete mít k dispozici neomezeně. V přízemí chaty se nachází předsíň se šatní stěnou, vybavená moderní kuchyní s jídelnou, ledničkou, se sporákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Dále v přízemí najdete moderní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovou skříňkou a  WC jsou oddělené). V prvním poschodí se nachází prostorná obývací ložnice se stolečkem, dvěma křesílky, skříní, televizí a DVD.  Nejedná se o samotu, ale o úplné soukromí, chata se nachází v klidné chatové oblasti. Parkovištěuzamykatelný prostor na úschovu kol se nachází u chaty.

Naše nabídka ubytování u jezera Lipno je vhodná pro rodiny s dětmi, rybáře, cyklisty i turisty (50 m od chaty se nachází cyklistická stezka). U chaty máte možnost venkovního posezení, s ohništěm a možností grilování na lávovém kameni

Možnost využít občerstvení na terase, které se nachází u penzionu Reflex – cca 150 m od chaty (trampolína, houpačky a dětský koutek, hřiště na volejbal a nohejbal, možnost půjčení sportovních potřeb včetně kol za nízké ceny).  

Tipy na výlety

Frymburk

Frymburk je významné turistické centrum. Okolí je protkáno turistickými značkami a cyklistickými trasami. Nejvýznamnější cyklotrasou je šumavská cyklostezka, vedoucí z Vyššího Brodu přes Lipno nad Vltavou po levém břehu Lipna až do Nové Pece.

Vyšší Brod

Město je turisticky velmi atraktivní. Nachází se v něm například cisterciácký Vyšebrodský klášter a začíná zde díky Lipnu prakticky neustále splavný úsek toku Vltavy, který je nejatraktivnější vodáckou trasou v České republice.

Český Krumlov

Snad není nutné připomínat Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hluboká nad Vltavou

Krásný zámek, který si vybírají pro svůj romantický vzhled ročně stovky partnerů pro svoji svatbu určitě není potřeba blíž představovat.

Co Vám nabízí Pošumaví?

 • koupání
 • jízda na kolech
 • vyjížďky na koních
 • rybaření
 • golf
 • kánoe
 • plachetnice
 • plavby lodí
 • motokáry
 • jízda na kolech
 • vyjížďky na koních
 • navštívit můžete i Aquaworld Lipno                                                                      

 

Přijeďte na skvělou dovolenou na Lipno, které Vás okouzlí svou krásou a širokými možnostmi trávení volného času po celý rok a je vyhledávaným koutem Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumavy.

Chata uspokojí jakoukoli skupinu hostů, nabízí celoroční dovolenou pro páry, pro rodiny s dětmi, cyklistické a turistické skupiny.

Když dovolená v Jižních Čechách, tak dovolená na Lipně!

Když ubytování, tak určitě v nově zrekonstruované chatě u Lipenského jezera!


Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že dovolená na chatě na Lipně se stane pro Vás tradicí a Lipensko Vaším nejoblíbenějším místem pro tuzemskou dovolenou.

 


Doplňující informace

 • kupon je možné čerpat od 11.5. do 2.7. a od 3.9. do 1.10.2011
 • počet kuponů je omezen na 12
 • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle 728 998 885 PŘED koupí kuponu a následně rezervaci potvrdit a nahlásit číslo kuponu
nabídka byla ukončena