515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal
Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal. Stylové ubytování na samotě u lesa, jen 3,5km od Lipenského jezera Vám zaručí klidnou dovolenou se spoustou turistických lákadel!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal

-30 %
Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Pension Jägertal
Myslivecké údolí 28
382 26 Horní Planá

tel.: 721 430 252
e-mail: jagertal@centrum.cz
www.lipno-pension.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ubytování v horském penzionu na samotě u lesa

Krásná příroda, koně, turistika, houbaření a ten výhled! Relaxujte na jedinečném místě, vzdáleném od všech shonů města. Užívejte si samoty a idylické přírody. Vezměte celou rodinu nebo partu přátel na dovolenou na Šumavě a nenechte se ničím rušit!

Penzion Jägertal, skvělé místo pro dovolenou na Šumavě

Penzion leží jen 3,5 km od Lipenského jezera v blízkosti turistických center - Černá v Pošumaví a Horní Planá v CHKO Šumava. Penzion je díky své odlehlé poloze ideální pro relaxační dovolenou, ať už s celou rodinou nebo partou přátel.

Nudit se nebudete

Můžete zde houbařit a podnikat výlety, máte možnost využít koupání v nedalekém rybníku Olšina (nejvýše položený rybník v Čechách - 740 m.n.m.) a v Lipenské přehradní nádrži. Oblast je ideální výchozí bod pro cykloturistiku.

Děti se mohou v penzion seznámit s chovem domácích zvířat (především chov koní). Večery lze trávit u táboráku, třeba s kytarou :-). Navštívit můžete i aquacentrum v Lipnu a ve Frymburku.

A protože kupón platí až do konce roku 2013, můžete se sem vydat na běžky. Kolem penzionu vede  udržovaná  běžkařská  trať. Milovníci sjezdového lyžování mohou navštívit dostupná  lyžařská  střediska v okolí (Kramolín, Hochficht).

Poznejte kus naší historie

Penzion se nachází nedaleko velmi zajímavých skvostů naší historie. Pokud Vás lákají památky v nedalekých městech, navštivte především Český Krumlov - historické město zapsané na seznamu UNESCO. Najdete zde státní hrad a zámek ze 13. století a jeden z největších zámeckých komplexů ve střední Evropě s unikátním barokním divadlem z 18. století. Jednou z mnoha zajímavostí města je i otáčivé hlediště v zámecké zahradě u rokokového letohrádku Bellaria.  V  případě zájmu,  a  včasné rezervaci pobytu, může majitel penzionu zajistit lístky na večerní představení.

Hrad Rožmberk pochází z poloviny 13. století. V exteriérech jsou umístěny sbírky obrazů, zbraní, nábytku, porcelánu a skla. V Rožmberské síni visí portrét Bílé paní Perchty z Rožmberka, která se na hradě podle pověsti zjevuje. 

Kam ještě na výlet?

Při Vaší dovolené na Šumavě můžete využít následujících tipů na výlet:

 • Kleť - rozhledna a nejvýše položená hvězdárna v Čechách. Observatoř Kleť je známá u nás i ve světě výzkumem planetek a komet. Patří ke špičkovým mezinárodním pracovištím v tomto oboru.
 • Svatý Tomáš a Vítkův Hrádek - nejvýše položený hrad v Čechách. Jeho historie sahá až do 13.stol a původně sloužil jako pohraniční pevnost.
 • Plešné jezero - jedná se o vzácné ledovcové jezero, které je zároveň nejširším ledovcovým jezerem na Šumavě.
 • Schwanzenberský plavební kanál - technická památka z konce 18. století sloužící až do r. 1961 k plavení dřeva ze šumavských lesů. Kanál dosahuje délky téměř 52 kilometrů. Podél velké části plavebního kanálu vede cyklostezka s řadou zajímavých míst.
 • Klášter ve Vyšším Brodě - národní kulturní památka, unikátně dochovaný gotický cisterciácký klášter založen r. 1259.
 • Klášter Zlatá Koruna - klášter založený Přemyslem Otakarem II., původně se jmenoval Sancta Corona (svatá koruna) podle nejdůležitější křesťanské relikvie - trnu z Kristovy koruny.

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít:
  • od 15.4. do 15.6.2013
  • od 1.9. do 31.12.2013
 • Doporučujeme si termín předrezervovat již před provedením objednávky.
 • Rezervace na tel. čísle 721 430 252.
 • Děti do 12 let 200 Kč/noc.
 • Možnost doplatit si na místě snídaně (70 Kč/os/den) i večeře (100 Kč/os/den), pro děti do 12 let platí cena 40 Kč/snídaně a 70 Kč/večeře.
 • Psi vítáni (za příplatek na místě 80 Kč/den).
 • Více informací na www.lipno-pension.com.
nabídka byla ukončena