515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal
Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal. Stylové ubytování na samotě u lesa, jen 3,5km od Lipenského jezera Vám zaručí klidnou dovolenou se spoustou turistických lákadel!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal

-30 %
Týden na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Pension Jägertal
Myslivecké údolí 28
382 26 Horní Planá

tel.: 721 430 252
e-mail: jagertal@centrum.cz
www.lipno-pension.com

Ubytování v horském penzionu na samotě u lesa

Krásná příroda, koně, turistika, houbaření a ten výhled! Relaxujte na jedinečném místě, vzdáleném od všech shonů města. Užívejte si samoty a idylické přírody. Vezměte celou rodinu nebo partu přátel na dovolenou na Šumavě a nenechte se ničím rušit!

Penzion Jägertal, skvělé místo pro dovolenou na Šumavě

Penzion leží jen 3,5 km od Lipenského jezera v blízkosti turistických center - Černá v Pošumaví a Horní Planá v CHKO Šumava. Penzion je díky své odlehlé poloze ideální pro relaxační dovolenou, ať už s celou rodinou nebo partou přátel.

Nudit se nebudete

Můžete zde houbařit a podnikat výlety, máte možnost využít koupání v nedalekém rybníku Olšina (nejvýše položený rybník v Čechách - 740 m.n.m.) a v Lipenské přehradní nádrži. Oblast je ideální výchozí bod pro cykloturistiku.

Děti se mohou v penzion seznámit s chovem domácích zvířat (především chov koní). Večery lze trávit u táboráku, třeba s kytarou :-). Navštívit můžete i aquacentrum v Lipnu a ve Frymburku.

A protože kupón platí až do konce roku 2013, můžete se sem vydat na běžky. Kolem penzionu vede  udržovaná  běžkařská  trať. Milovníci sjezdového lyžování mohou navštívit dostupná  lyžařská  střediska v okolí (Kramolín, Hochficht).

Poznejte kus naší historie

Penzion se nachází nedaleko velmi zajímavých skvostů naší historie. Pokud Vás lákají památky v nedalekých městech, navštivte především Český Krumlov - historické město zapsané na seznamu UNESCO. Najdete zde státní hrad a zámek ze 13. století a jeden z největších zámeckých komplexů ve střední Evropě s unikátním barokním divadlem z 18. století. Jednou z mnoha zajímavostí města je i otáčivé hlediště v zámecké zahradě u rokokového letohrádku Bellaria.  V  případě zájmu,  a  včasné rezervaci pobytu, může majitel penzionu zajistit lístky na večerní představení.

Hrad Rožmberk pochází z poloviny 13. století. V exteriérech jsou umístěny sbírky obrazů, zbraní, nábytku, porcelánu a skla. V Rožmberské síni visí portrét Bílé paní Perchty z Rožmberka, která se na hradě podle pověsti zjevuje. 

Kam ještě na výlet?

Při Vaší dovolené na Šumavě můžete využít následujících tipů na výlet:

 • Kleť - rozhledna a nejvýše položená hvězdárna v Čechách. Observatoř Kleť je známá u nás i ve světě výzkumem planetek a komet. Patří ke špičkovým mezinárodním pracovištím v tomto oboru.
 • Svatý Tomáš a Vítkův Hrádek - nejvýše položený hrad v Čechách. Jeho historie sahá až do 13.stol a původně sloužil jako pohraniční pevnost.
 • Plešné jezero - jedná se o vzácné ledovcové jezero, které je zároveň nejširším ledovcovým jezerem na Šumavě.
 • Schwanzenberský plavební kanál - technická památka z konce 18. století sloužící až do r. 1961 k plavení dřeva ze šumavských lesů. Kanál dosahuje délky téměř 52 kilometrů. Podél velké části plavebního kanálu vede cyklostezka s řadou zajímavých míst.
 • Klášter ve Vyšším Brodě - národní kulturní památka, unikátně dochovaný gotický cisterciácký klášter založen r. 1259.
 • Klášter Zlatá Koruna - klášter založený Přemyslem Otakarem II., původně se jmenoval Sancta Corona (svatá koruna) podle nejdůležitější křesťanské relikvie - trnu z Kristovy koruny.

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít:
  • od 15.4. do 15.6.2013
  • od 1.9. do 31.12.2013
 • Doporučujeme si termín předrezervovat již před provedením objednávky.
 • Rezervace na tel. čísle 721 430 252.
 • Děti do 12 let 200 Kč/noc.
 • Možnost doplatit si na místě snídaně (70 Kč/os/den) i večeře (100 Kč/os/den), pro děti do 12 let platí cena 40 Kč/snídaně a 70 Kč/večeře.
 • Psi vítáni (za příplatek na místě 80 Kč/den).
 • Více informací na www.lipno-pension.com.
nabídka byla ukončena