515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Tatry s wellness v luxusním 4* hotelu Jánošík pro DVA
Tatry a luxusní 4* hotel Jánošík pro DVA na 3 dny (nebo více). Bohatá polopenze, bazén, vířivka, saunový svět a strategická poloha blízko lázní Bešeňová a aquaparku Tatralandia.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Nízke Tatry

Tatry s wellness v luxusním 4* hotelu Jánošík pro DVA

-50 %
Tatry s wellness v luxusním 4* hotelu Jánošík pro DVA
nabídka byla ukončena
193 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 23. 12. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Jánošík **** 
Jánošíkovo nábrežie 1
031 01 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 44 55 22 721
E-mail: recepcia@hoteljanosik.sk
www.hoteljanosik.sk

Užijte si luxusu v Tatrách

Luxusní **** hotel Jánošík ležící v klidné části Liptovského Mikuláše nabízí perfektní příležitost, jak strávit dovolenou kdykoliv během roku! Máte jedinečnou možnost vyrazit s Vaším partnerem či rodinou na krátký relax do jedné z nejvyhledávanějších oblastí na Slovensku - do Liptova a užívat si výborný servis a hotelové wellness centrum!

Stylově vybavené pokoje představují možnost ubytování jak pro páry, tak pro celé rodiny. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem s designovým řešením dekorací, vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, minibarem a kabelovým připojením k internetu (Wi-Fi v lobby baru, restauraci, na recepci). Samozřejmostí je parkování přímo u hotelu zdarma. 

Wellness a vyhlášená gastronomie

V rámci tohoto balíčku je pro Vás připravena polopenze skládající se z bohaté snídaně podávané formou švédských stolů a dvouchodové večeře. Restaurace vyniká stylovým zařízením a gastronomií servírující slovenskou i mezinárodní kuchyni upravenou dle nejnovějších kulinářských trendů.

K posezení nad kávou či sklenkou vína je Vám k dispozici lobby bar nebo letní slunečná terasa.

V průběhu pobytu můžete navštívit hotelové wellness&spa centrum. Zde můžete relaxovat ve vířivce, prohřát se v saunovém světě (parní, finská, bylinková nebo infra sauna) a nebo si zaplavat v bazénu. Určitě vyzkoušejte také tepidárium - tureckou lázeň, která má velice příznivé účinky na lidský organismus! 

 

Tatry v létě i v zimě

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete. Díky možnosti využít tento kupon až do prosince si můžete vybrat, zda upřednostňujete návštěvu Tater spíš v létě či preferujete zimní radovánky.

Co určitě nevynechat

 • Národní park Nízké Tatry - největší chráněné území na Slovensku známé díky Demanovské dolině, množství sjezdovek a spletitým cykloturistickým trasám.
 • TIP! Zkuste například cyklotrasu "Kolem vodní nádrže Liptovská Mara", která vede přímo od hotelu Jánošík. Trasa vede po zpevněných cestách a je dlouhá 42 km.
 • Liptovská Mara - vodní nádrž vzdálená jen 3 km od hotelu Jánošík. V létě ideální místo na koupání, golf, plavbu lodí či vodní sporty. V letní sezóně je dokonce otevřená škola windsurfingu!
 • Demanovské jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem.
 • Aquapark Tatralandia - největší aquapark na Slovensku nabízí nespočet vodních atrakcí a celodenní zábavy. Leží hned vedle Liptovského Mikuláše a navštívit zde můžete přes 14 bazénů nebo třeba keltský saunový svět. 
 • Lázně a aquapark Bešeňová - termální koupaliště je ideálním místem pro pořádný relax a díky léčivým pramenů i na ozdravení unaveného těla. Celodenní vstup do celého areálu pro dospělé stojí jen 14 EUR.

 


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 2.9.2012 do 23.12.2012.
 • Rezervace pobytu na tel: +421 44 55 22 721 nebo emailem recepcia@hoteljanosik.sk.
 • Zakoupením více kuponů lze pobyt prodloužit.
 • Příplatky za děti:
  • Dítě do 5,9 let zdarma (se snídaní, vstupem do wellness a bez nároku na lůžko).
  • Dítě od 6 do 11,9 let za 15 EUR/noc (se snídaní, na přistýlce a bez wellness).
  • Dítě nebo dospělá osoba od 12 let za 20 EUR/noc (se snídaní, na přistýlce a bez wellness).
  • Doplatek za večeři pro děti 5 EUR/noc, pro dospělého 10 EUR/noc.
 • Poplatek za domácího mazlíčka 5-15 EUR/noc (dle velikosti).
 • Na místě se doplácí ubytovací poplatek obci 1 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.hoteljanosik.sk.
nabídka byla ukončena