515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Šumava pro JEDNOHO (i pro DVA) na 3 dny s ubytováním na zámečku
Šumava pro JEDNOHO (i pro DVA) na 4 všední nebo 3 víkendové dny v Penzionu Zámeček Milada s polopenzí a relaxací ve vířivce. Nádherná příroda v okolí Domažlic a zámecké ubytování Vás naprosto nadchne!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Šumava pro JEDNOHO (i pro DVA) na 3 dny s ubytováním na zámečku

-47 %
Šumava pro JEDNOHO (i pro DVA) na 3 dny s ubytováním na zámečku
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Zámeček Milada
Česká Kubice 38
345 32 Domažlice

www.pension-zamecek.com
tel. +420 720 167 600 (pro rezervace)
email: pensionmilada@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt na zámečku v malebné přírodě Chodska

"Lomikare, Lomikare. Do roka a do dne zvu tě Lomikare na Boží súd." Jestli je toto jedna z mála věcí, které si pamatujete z hodin češtiny, je nejvyšší čas osvěžit si paměť! A to rovnou v Chodsku, dějišti slavných Jiráskových Psohlavců.

Navíc Vás čeká únik od stresu do klidné přírody, na čerstvý vzduch a do atraktivní lokality Chodska poblíž Šumavy.

Penzion Zámeček Milada Vás zve na pobyt s polopenzí

Asi 15 kilometrů od Domažlic a jen 3 kilometry od hraničního přechodu Folmava najdete nádherný a nově zrekonstruovaný Penzion Zámeček Milada, který byl postaven v roce 1905. Atraktivní lokalita poblíž Šumavy, Českého lesa a Bavorské lesa Vám poskytne vhodné místo k relaxaci v čisté přírodě.

Penzion Vám poskytne ubytování v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Za příplatek se také můžete ubytovat v apartmá s masážní vanou. Zdarma je také Wi-Fi a parkování u penzionu.

Součástí pobytu je polopenze podávaná v restauraci penzionu. Těšte se na snídaně formou bufetu a na večeře formou menu - ať už budeme mít chuť (skoro) na cokoliv, kuchař se Vaše přání pokusí splnit. Zároveň máte také zdarma kávu a čaj. Večer můžete také posedět v baru s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Vířivka a další aktivity v penzionu

Díky kuponu si užijete odpočinek ve vířivce, která přijde vhod zvlášť po náročném výletu.

Jako hosté penzionu můžete využívat venkovní sportoviště, zahradu, sportovní náčiní a travnaté hřiště na míčové hry. Za příplatek můžete také relaxovat v  sauně, parním boxu, zajít na opalovací kúru, do masážní vany nebo do whirlpoolu. Po domluvě možno zajistit večerní grilování.

Za Janem Sladkým Kozinou do Chodska

Bydlet sice budete v nádherném zámečku, ale aspoň při výletech do přírody se můžete přenést do divokých dob Jana Sladkého Koziny. Při procházkách po Chodsku poznáte malebnou a nespoutanou přírodu tohoto kraje.

Chodsko bylo vždy naprosto výjimečnou oblastí - Chodové byli odměňováni panovníky za obranu hranic a nepodléhali žádné vrchnosti, jen králi. Dodnes zde uslyšíte tradiční nářečí a uvidíte i místní folklór. V malebné horské krajině nevynechejte návštěvu jedenácti privilegovaných horských vsí.

Turistika s Jiráskem

Chcete - li se vydat na zajímavý výlet a ještě si osvěžit znalosti z historie, vydejte se po naučné stezce "Po stopách Jiráskovy Lucerny".

Dále navštivte Horšovský Týn, zachovalou městskou památkovou oblast. Na zdejším zámku je patrný vývoj od gotiky až po novorenesanci. Můžete zde shlédnout galerii českých panovníků a také unikátní exponáty v zámecké kuchyni.

V neposlední řadě se projděte po Českém lese a vyjděte na nejvyšší vrch Čerchov (1042 m.n.m.). Ze zdejší rozhledny z roku 1905 budeme mít výhled do celého širého okolí. Za vodními sporty se vydejte k Lipnu.

Nedaleké Domažlice plné kultury a historie

Domažlice leží asi 15 kilometrů od Penzionu Zámeček Milada a proto jejich návštěvu ze svého plánu určitě nevynechejte. Toto historické město je tradičním centrem chodské oblasti a jeho historické jádro je městskou památkovou rezervací.

V Domažlicích najdete mnoho kulturních památek. V centru uvidíte měšťanské domy ze 14. až 16. století. Kolem centra se nachází také zbytky gotického opevnění. Navštivte Chodský hrad, který se tyčí nad městem a který byl založen Přemyslem Otakarem II.

Domažlice jsou plné mnoha památek, několika architektonicky zajímavých kostelů, muzeí... Zkrátka a dobře, v Chodsku se nudit určitě nebudete.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 22.3. do 30.6.2013.
 • Rezervace na čísle +420 720 167 600.
 • Dítě do 3 let zdarma.
 • Děti starší 3 let ubytování se snídaní po domluvě na místě.
 • V případě zájmu o ubytování v apartmánu příplatek 1000 Kč.
 • Nákupem více kuponů možnost pobyt prodloužit.
 • Domácí zvíře 140 Kč/den po domluvě při rezervaci.
 • Více informací na www.pension-zamecek.com.
nabídka byla ukončena