515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Babí léto pro DVA v srdci Šumavy s polopenzí a vyhřívaným bazénem
Dovolená pro DVA na 3 dny ve stylovém Penzionu Panský Dům přímo na Kvildě. Polopenze, ekosauna a NEOMEZENÉ využití vyhřívaného bazénu. Užijte si podzim uprostřed nádherné šumavské přírody.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Babí léto pro DVA v srdci Šumavy s polopenzí a vyhřívaným bazénem

-57 %
Babí léto pro DVA v srdci Šumavy s polopenzí a vyhřívaným bazénem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Panský dům
Františkov 85
Kvilda 384 93

www.penzion-panskydum.cz 
tel. 734 449 951
email: pansky.dum@seznam.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Babí léto v srdci čisté šumavské přírody

Kvilda, to je pojem mezi všemi milovníky českých hor. Nádherná příroda přímo v srdci Národního parku Šumava je perfektním místem pro strávení dovolené. Když k tomu připočtete ubytování ve stylovém penzionu, polopenzi a volný vstup do vyhřívaného bazénu, získáte dovolenou za vynikající cenu, na kterou jen tak nezapomenete!

 Babí léto na Šumavě

Stylové ubytování v horském Penzionu Panský dům

Kvilda je jednou z nejvýše položených obcí České republiky. Právě zde, v údolí Teplé Vltavy ve výšce 1060 m. n. m., najdete Penzion Panský dům, který vám po dobu vaší dovolené zajistí pohodlné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi. Penzion je vhodný k rekreaci pro všechny věkové kategorie, pro rodiny s dětmi i partu přátel.

Penzion se nachází v centru Šumavy

Součástí penzionu je i rybí restaurace, která vás nadchne příjemnou rodinnou atmosférou. Horskou pohodu umocní i krb, bar a samozřejmě lahodná domácí kuchyně. Pro děti zde nechybí ani dětský koutek a trampolína.

Penzion je zařízen v duchu rodinné atmosféry

Pokud rádi rybaříte, můžete si v sádkách u penzionu ulovit vlastní rybu, kterou vám kuchař rád připraví nebo si ji můžete sami upravit na grilu. Unikátem penzionu je výroba domácích sýrů, které zde můžete ochutnat a zakoupit.

Vykoupejte se i při nepříznivém počasí ve vyhřívaném bazénu

Kvilda - lepší výchozí bod pro výlety si nemůžete přát

Horská Kvilda se nachází v centrální oblasti Šumavy, a proto byste těžko hledali lepší výchozí bod pro svoje výlety. K několika atraktivním místům se dostanete po pohodlných, dobře značených turistických stezkách či cyklostezkách a k mnoha dalším po krátké jízdě autem či autobusem.

Kvilda - ideální výchozí bod pro výlety

Obec samotná se rozprostírá na nádherné horské planině s výhledem do údolí Hamerského potoka. Tato romantická krajina s roztroušenými dřevěnými chalupami typickými pro Šumavu nabízí skutečnou pastvu pro oči. Okolní lesy skrývají četné slatě (Horskokvildská, Zhůrské slatě, Tetřevská slať...) a horská vrchoviště se vzácnou vegetací.

 • Jezerní slať - do čtvrtého nejrozsáhlejšího vrchoviště na Šumavě je vstup volný. Jedná se o unikátní "ostrov severské přírody" se vzácnými rostlinami a živočichy, který se dochoval v horských podmínkách Šumavy i po ústupu pevninského ledovce. Tloušťka rašelinných vrstev je v průměrně 2-3 m a místy dosahuje bezmála 8 metrů. Zvláštní atmosféru má pak Jezerní slať za podzimních nocí, kdy tu světélkují výrony plynů. U vstupu stojí dvoupatrová, 7 metrů vysoká dřevěná rozhledna, která nabízí působivý výhled na celou slať a protilehlý Antýgl. Na vrcholu rozhledny je umístěná tabulka s přehledem nejnižších teplot naměřených na Jezerní slati.
 • Prameny Vltavy - tato oblast byla čtyřicet let nepřístupná, neboť se nacházela v hraničním pásmu. Cestou k prameni dokonce projdete průsekem, kudy v minulosti vedla železná opona. Přestože samotný pramen Vltavy má spíše symbolický charakter, za návštěvu určitě stojí.
Vydejte se do srdce NP Šumava
 • Sokol (1253 m n.m.) - horské Kvildě a kvildským pláním dominuje vrch Sokol neboli Antýgl.
 • Vyhlídka na Zhůří - jen kus cesty od Horské Kvildy, na Zhůří, si rozhodně nenechte ujít krásnou vyhlídku. Za údolím Vydry se před vámi rozprostře panorama Šumavy, které korunují vrcholy Velký a Malý Roklan.
 • Vydra - tato divoká horská říčka s četnými peřejemi a obrovskými balvany patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Po celém jejím toku vede červená turistická značka a v jejím úseku mezi Antýglem a Čeňkovou Pilou pohodlná cesta, která zároveň slouží jako naučná stezka Povydří popisující zajímavosti stejnojmenné přírodní rezervace. Mimo jiné se dozvíte, co jsou to "obří hrnce" a jak vznikají. 

Spoustu dalších informací o Národním parku Šumava najdete zde a rádi vám poradí také přímo v penzionu.


Doplňující informace

 • Kupon lze využít od 15.9. do 30.11. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 734 449 951 nebo emailu pansky.dum@seznam.cz.
 • Pobyt je možné prodloužit nákupem více kupónů.
 • Příplatky za děti, další osoby a zvířata (platí se na místě):
  • Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko.
  • Dítě 2-12 let 350 Kč/noc s polopenzí.
  • Další osoba (starší 12-ti let) 490 Kč/noc s polopenzí.
  • Zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/noc.
  • Pes 100 Kč/noc.
 • Cena nezahrnuje turistickou taxu 18 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.penzion-panskydum.cz.
nabídka byla ukončena