515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Babí léto pro DVA v srdci Šumavy s polopenzí a vyhřívaným bazénem
Dovolená pro DVA na 3 dny ve stylovém Penzionu Panský Dům přímo na Kvildě. Polopenze, ekosauna a NEOMEZENÉ využití vyhřívaného bazénu. Užijte si podzim uprostřed nádherné šumavské přírody.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Babí léto pro DVA v srdci Šumavy s polopenzí a vyhřívaným bazénem

-57 %
Babí léto pro DVA v srdci Šumavy s polopenzí a vyhřívaným bazénem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2014

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Penzion Panský dům
Františkov 85
Kvilda 384 93

www.penzion-panskydum.cz 
tel. 734 449 951
email: pansky.dum@seznam.cz 

Babí léto v srdci čisté šumavské přírody

Kvilda, to je pojem mezi všemi milovníky českých hor. Nádherná příroda přímo v srdci Národního parku Šumava je perfektním místem pro strávení dovolené. Když k tomu připočtete ubytování ve stylovém penzionu, polopenzi a volný vstup do vyhřívaného bazénu, získáte dovolenou za vynikající cenu, na kterou jen tak nezapomenete!

 Babí léto na Šumavě

Stylové ubytování v horském Penzionu Panský dům

Kvilda je jednou z nejvýše položených obcí České republiky. Právě zde, v údolí Teplé Vltavy ve výšce 1060 m. n. m., najdete Penzion Panský dům, který vám po dobu vaší dovolené zajistí pohodlné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi. Penzion je vhodný k rekreaci pro všechny věkové kategorie, pro rodiny s dětmi i partu přátel.

Penzion se nachází v centru Šumavy

Součástí penzionu je i rybí restaurace, která vás nadchne příjemnou rodinnou atmosférou. Horskou pohodu umocní i krb, bar a samozřejmě lahodná domácí kuchyně. Pro děti zde nechybí ani dětský koutek a trampolína.

Penzion je zařízen v duchu rodinné atmosféry

Pokud rádi rybaříte, můžete si v sádkách u penzionu ulovit vlastní rybu, kterou vám kuchař rád připraví nebo si ji můžete sami upravit na grilu. Unikátem penzionu je výroba domácích sýrů, které zde můžete ochutnat a zakoupit.

Vykoupejte se i při nepříznivém počasí ve vyhřívaném bazénu

Kvilda - lepší výchozí bod pro výlety si nemůžete přát

Horská Kvilda se nachází v centrální oblasti Šumavy, a proto byste těžko hledali lepší výchozí bod pro svoje výlety. K několika atraktivním místům se dostanete po pohodlných, dobře značených turistických stezkách či cyklostezkách a k mnoha dalším po krátké jízdě autem či autobusem.

Kvilda - ideální výchozí bod pro výlety

Obec samotná se rozprostírá na nádherné horské planině s výhledem do údolí Hamerského potoka. Tato romantická krajina s roztroušenými dřevěnými chalupami typickými pro Šumavu nabízí skutečnou pastvu pro oči. Okolní lesy skrývají četné slatě (Horskokvildská, Zhůrské slatě, Tetřevská slať...) a horská vrchoviště se vzácnou vegetací.

 • Jezerní slať - do čtvrtého nejrozsáhlejšího vrchoviště na Šumavě je vstup volný. Jedná se o unikátní "ostrov severské přírody" se vzácnými rostlinami a živočichy, který se dochoval v horských podmínkách Šumavy i po ústupu pevninského ledovce. Tloušťka rašelinných vrstev je v průměrně 2-3 m a místy dosahuje bezmála 8 metrů. Zvláštní atmosféru má pak Jezerní slať za podzimních nocí, kdy tu světélkují výrony plynů. U vstupu stojí dvoupatrová, 7 metrů vysoká dřevěná rozhledna, která nabízí působivý výhled na celou slať a protilehlý Antýgl. Na vrcholu rozhledny je umístěná tabulka s přehledem nejnižších teplot naměřených na Jezerní slati.
 • Prameny Vltavy - tato oblast byla čtyřicet let nepřístupná, neboť se nacházela v hraničním pásmu. Cestou k prameni dokonce projdete průsekem, kudy v minulosti vedla železná opona. Přestože samotný pramen Vltavy má spíše symbolický charakter, za návštěvu určitě stojí.
Vydejte se do srdce NP Šumava
 • Sokol (1253 m n.m.) - horské Kvildě a kvildským pláním dominuje vrch Sokol neboli Antýgl.
 • Vyhlídka na Zhůří - jen kus cesty od Horské Kvildy, na Zhůří, si rozhodně nenechte ujít krásnou vyhlídku. Za údolím Vydry se před vámi rozprostře panorama Šumavy, které korunují vrcholy Velký a Malý Roklan.
 • Vydra - tato divoká horská říčka s četnými peřejemi a obrovskými balvany patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Po celém jejím toku vede červená turistická značka a v jejím úseku mezi Antýglem a Čeňkovou Pilou pohodlná cesta, která zároveň slouží jako naučná stezka Povydří popisující zajímavosti stejnojmenné přírodní rezervace. Mimo jiné se dozvíte, co jsou to "obří hrnce" a jak vznikají. 

Spoustu dalších informací o Národním parku Šumava najdete zde a rádi vám poradí také přímo v penzionu.


Doplňující informace

 • Kupon lze využít od 15.9. do 30.11. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 734 449 951 nebo emailu pansky.dum@seznam.cz.
 • Pobyt je možné prodloužit nákupem více kupónů.
 • Příplatky za děti, další osoby a zvířata (platí se na místě):
  • Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko.
  • Dítě 2-12 let 350 Kč/noc s polopenzí.
  • Další osoba (starší 12-ti let) 490 Kč/noc s polopenzí.
  • Zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/noc.
  • Pes 100 Kč/noc.
 • Cena nezahrnuje turistickou taxu 18 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.penzion-panskydum.cz.
nabídka byla ukončena