515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Šumava pro DVA na 4 dny. Polopenze, bazén, sauna
Šumava pro DVA na 4 dny. Polopenze, vstup do bazénu nebo sauny, zapůjčení elektrokola a další výhody. Možnost PRODLOUŽENÍ pobytu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Šumava pro DVA na 4 dny. Polopenze, bazén, sauna

-38 %
Šumava pro DVA na 4 dny. Polopenze, bazén, sauna

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 44 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Slyšíte šumět řeku, zpívat ptáky a sluneční paprsky se třpytí na zelené trávě? Když se ale probudíte, tak vidíte pořád jen tu stejnou kancelář? Tak tomu je teď konec! Nesněte už ani minutu a vydejte se na 4 nezapomenutelné dny na Šumavu. Romantické ubytování v klidném Arnoštově už na Vás a Váš doprovod netrpělivě čeká!

Rodinný penzion a ticho přírody

Těšte se na ubytování v klidném Penzionu Zámeček nebo v Penzionu Zájezdní Hostinec. Záleží jen na Vás, které ubytovací zařívzení si vyberete! Sídlí jen kousek od sebe, jsou to rodinné podniky a v obou najdete komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenskou místnost s posezením a zábavným vyžitím. Vše co je uvedeno na kuponu od Slevotéky obdržíte, ať už si vyberete kterýkoliv penzion. Pro usnadnění Vašeho výběru si prohlédněte fotky níže.

Penzion Zámeček

V rámci balíčku je i polopenze, která se skládá z bohaté snídaně a večeře dle aktuální nabídky. Arnoštov je ideální pro klidnou dovolenou a to i s dětmi, které zde mají k dispozici dětské hřiště, trampolínu a bazének. Dospělí ke koupání mohou využít blízký rybník.

Jistě budete možná souhlasit, že 4 dny jsou na dovolenou málo. Neváhejte a pobyt si prodlužte nákupem dvou kuponů - 7. noc dostanete jako bonus zdarma!

Penzion Zájezdní hostinec

Bazén, sauna, kola...

Součástí Vaší dovolené však nemusí být jen poznávání krásné šumavské přírody, ale také příjemný relax v bazénu nebo sauně v patnáct minut jízdy vzdálených Volarech. Můžete si také zapůjčit elektrokolo, jejichž dojezd je na jedno nabití až 70 km. Zajet si doporučujeme například do bio farmy v obci Vlčí Jámy, kde můžete nakupovat bio výrobky s 10% slevou.

Pro cyklisty i turisty

Náročnější šumavský terén nadchne nadšené a zkušené cyklisty, kteří uvítají 8 různě náročných a dlouhých cyklo tras. Rájem je však Šumava pro vyznavače nordic walkingu i klasické turistiky. V okolí Prachatic jsou celkem 3 značené trasy určené právě "turistům s hůlkami". Kola si můžete zapůjčit v penzionu.

Pokud jsou pro Vás kola nebo turistika málo adrenalinovým sportem, vydejte se do patnáct kilometrů vzdáleného Adrenalin parku Libín s šesti trasami a více jak 80 překážkami, které je třeba zdolat!

Kde kupon uplatnit

Penzion Zámeček, Zájezdní hostinec
Arnoštov 41
383 01 Arnoštov
www.ubytovani-arnostov.cz
tel. 733 322 640
info@ubytovani-arnostov.cz

Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 1.8.2012 do 31.10.2012.
  • Rezervace pobytu na tel. čísle 733 322 640 nebo emailu info@ubytovani-arnostov.cz.
  • Při rezervaci pobytu si můžete zvolit ubytování v Penzionu Zámeček nebo v Penzionu Zájezdní hostinec.
  • Děti do 3 let včetně ZDARMA.
  • Děti od 4 do 14,99 let za příplatek 1 245 Kč včetně polopenze.
  • Domácí mazlíček (pes) za příplatek 60 Kč/noc.
  • Více informací na www.ubytovani-arnostov.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena