515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dovolená uprostřed šumavských lesů pro DVA na 3 dny plné odpočinku
Pohodová romantická či rodinná dovolená pro DVA + DĚTI DO 12 LET ZDARMA na 3 dny v Hotelu Grádl na Šumavě (Železná Ruda). Ubytování, polopenze, láhev vína a nespočet možností na výlety a trávení volného času. Nabijte se novou energií obklopeni nedotčenou
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Dovolená uprostřed šumavských lesů pro DVA na 3 dny plné odpočinku

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 32 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Grádl
Železná Ruda 299
340 04 Železná Ruda

www.hotelgradl.cz
Tel.: 607 753 200
E-mail: info@hotelgradl.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Na dovolenou do houbařského ráje na Šumavě

Milujete podzimní přírodu plnou barevného listí, hub a svěžího horského vzduchu? V tom případě navštivte podzimní Šumavu! Poznejte místní vodopády, jezera, slatě i okolní hory. Ať už budete zdejší krásy objevovat po cyklistických nebo turistických trasách, buďte si jisti, že odtud odjedete spokojeni a nabití novou energií!

Šumava je houbařským rájem

Rodinná atmosféra v Hotelu Grádl

Přátelsky a rodinně naladěný Hotel Grádl najdete ve městě Železná Ruda na Šumavě. Nejen svou polohou, ale především vstřícným přístupem naplní vaše představy ničím nerušené dovolené uprostřed zádumčivých šumavských lesů. Díky tomu je ideální jak pro romantický pobyt ve dvou, tak pro rodinnou dovolenou s dětmi. Vítání jsou zde i vaši domácí mazlíčci.

Ubytováni budete ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které zajistí vaše absolutní pohodlí.  Za příplatek si lze zapůjčit na pokoj satelitní televizi. Láhev vína, jež je součástí pobytového balíčku, si vychutnáte ještě více díky výhledu na horu Javor - nejvyšší vrchol Šumavy.

Součásti pobytu je také polopenze pro oba po celou dobu pobytu. Pochutnávat si na ní budete ve stylové hotelové restauraci postavené ve staročeském selském stylu. Každého hosta jistě potěší nabízené vybrané speciality za příznivé ceny. Kromě jídla zde nesmíte zapomenout ochutnat místní pivní specialitu - Železnorudské pivo. 

Polopenze je podávána ve stylové restauraci

Restaurace disponuje dvěma terasami, z nichž jedna je směrována na západ. Díky tomu si zde můžete užívat hřejivé paprsky odpoledního a zapadajícího slunce.

V případě příznivého počasí jsou připraveny dvě terasy

A co dělat ve volném čase?

Nuda nehrozí ani v případě, že vás zastihne špatné počasí. V hotelu najdete mimo restauraci také klubovnu, stolní tenis či billiard. Ve slunných dnech můžete využít hřiště na odbíjenou a nohejbal. 

Hotel nabízí nepřeberné množství aktivit

V okolí hotelu je dostatek volného prostoru pro dětské hry a odpočinek dospělých. 

Velkým lákadlem jistě bude Pohádková cukrárna, kde můžete ochutnat s láskou pečené denně čerstvé zákusy, dorty, koláče a jiné dobroty domácí výroby. V sousedství cukrárny se nachází expozice šumavských skřítků a pivovarské muzeum.  

V Pohádkové cukrárně si přijdou na své milovníci sladkostí

Tipy na výlety v okolí

Šumava je známá svým čistým vzduchem a nádhernou přírodou. Hotel Grádl je ideálním výchozím bodem pro nespočet aktivit a výletů:

 • Houbaření - šumavské lesy jsou skvělým místem na houbaření. Je tu tolik hub, že každý najde nějaký ten úlovek.
 • Prášilské jezero - jde o karové ledovcové jezero, které leží v nadmořské výšce 1 080 m. 
 • Černé jezero a Čertovo jezero, Jezerní hora - národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
 • Sjezdy na horských kolech - tuto atrakci poskytuje BIKE PARK na vrcholu Špičák.
 • Rozhledna Poledník a Pancíř - rozhlédněte se po okolí a můžete spatřit nejen šumavské vrcholy, ale částečně i Bavorsko.
 • Rybaření - i bez rybářského lístku si můžete zakoupit povolenku k rybaření. 
 • Archeopark Prášily - keltská osada, ukázky řemesel a mnoho zábavních programů vám umožní poznat život dávných kultur.
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům "Krále smrků".
Národní park Šumava je českým unikátem
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 20. 9. 2014 do 30. 11. 2014.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu od 24.-29. 10. 2014!
 • Rezervace pobytu na tel. 607 753 200 nebo
  na e-mailu info@hotelgradl.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 12 let ZDARMA!
  • Další dospělá osoba 825 Kč/pobyt.
  • Turistická taxa 17 Kč/osoba/noc.
  • Pes 45 Kč/noc.
 • Děti do 3 let ZDARMA.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.hotelgradl.cz.

Hodnocení pobytu

3,6 z 5
Celkem hodnotilo 12 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Radka 7. 3. 2016
 • maresova.zdenka 5. 1. 2016

zobrazit hodnocení / 12 zákazníků

nabídka byla ukončena