515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
6 a více dní na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal
Pobyt na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal. Stylové ubytování na samotě u lesa, jen 3,5 km od Lipenského jezera Vám zaručí klidnou dovolenou se spoustou zajímavých míst v okolí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

6 a více dní na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal

-30 %
6 a více dní na Šumavě pro DVA v Penzionu Jägertal

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Pension Jägertal
Myslivecké údolí 28
382 26 Horní Planá

tel.: 721 430 252
e-mail: jagertal@centrum.cz
www.lipno-pension.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ubytování v horském penzionu na samotě u lesa

Krásná příroda, koně, turistika, houbaření a ten výhled! Relaxujte na jedinečném místě, vzdáleném od všech shonů města. Užívejte si samoty a idylické přírody. Vezměte celou rodinu nebo partu přátel na dovolenou na Šumavě a nenechte se ničím rušit!

Ubytování v horském penzionu na samotě u lesa

Penzion Jägertal, skvělé místo pro dovolenou na Šumavě

Penzion leží jen 3,5 km od Lipenského jezera v blízkosti turistických center - Černá v Pošumaví a Horní Planá v CHKO Šumava. Penzion je díky své odlehlé poloze ideální pro relaxační dovolenou, ať už s celou rodinou nebo partou přátel.

Penzion Jägertal, skvělé místo pro dovolenou na Šumavě

Děti se mohou v penzion seznámit s chovem domácích zvířat (především chov koní). A večery lze trávit u táboráku, třeba s kytarou :-). 

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno, který se nachází jen kousek od penzionu. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté. Co zde najdete?

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která Vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce, s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vám možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walkingu. Pro Vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou, přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři a sběrači borůvek, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté. A milovníci koupání mohou navštívit nedaleký rybníku Olšina (nejvýše položený rybník v Čechách - 740 m n.m.), Lipenskou přehradní nádrž anebo aquacentrum v Lipnu a ve Frymburku.

Aquacentrum v Lipnu a ve Frymburku

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meadry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historický střed města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou - a od Hotelu Orsino vzdáleny asi 25 km.

Historický střed města Český Krumlov

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál v okolí Hotelu Orsino:

 • nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n.m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras
 • navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu však neubral na zajímavosti.
 • nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
Za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“ .
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.

Na Šumavě u Lipna se zkrátka nikdy nebudete nudit!


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít:
  • od 20.5. do 20.6.2014
  • od 5.9. do 20.12.2014
 • Délku pobytu zvolíte v druhém kroku objednávky.
 • Doporučujeme si termín předrezervovat již před provedením objednávky.
 • Rezervace na tel. čísle 721 430 252.
 • Děti do 12 let 200 Kč/noc.
 • Možnost doplatit si na místě snídaně (70 Kč/os/den) i večeře (100 Kč/os/den), pro děti do 12 let platí cena 40 Kč/snídaně a 70 Kč/večeře.
 • Psi vítáni (za příplatek na místě 80 Kč/den).
 • Více informací na www.lipno-pension.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena