515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Sport i relax v Krušných horách pro DVA na 3 dny
Dovolená pro celou rodinu, kde si přijdou na své milovníci sportu, ale i zastánci relaxační dovolené. Vyrazte do hotelu Casanova*** v Krušných horách. Na kolech projedete ohromující přírodu, zábavu zažijete na bobové dráze a odpočinete si v lázních!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Sport i relax v Krušných horách pro DVA na 3 dny

-51 %
Sport i relax v Krušných horách pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Casanova***
Husova 101/45
419 01 Duchov
Česká republika

www.hotelcasanova.cz
tel.: +420 417 835 714, +420 773 589 630
email: info@hotelcasanova.eu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Sport, kultura a krásná příroda - to vše Vás čeká

Udělejte si hezkou dovolenou v malebném údolí na úpatí Krušných hor a Českého středohoří. Lokalitu mnoha možností oceníte nejen Vy, ale i Váš doprovod a děti! Na své si přijdou milovníci všech sportů nebo i ti, kteří raději relaxují v termálech!

Sport, kultura a krásná příroda - to vše Vás čeká

Ubytování v Hotelu Casanova***

Hotel Casanova se nachází v klidném prostředí parku nedaleko historického centra města Duchcov. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, satelitní TV a bezdrátové připojení k internetu.

Ubytování v Hotelu Casanova***

K dispozici je Vám i hotelová restaurace, kde si můžete přikoupit snídaně i večeře. V pěkném počasí jistě oceníte zahradní posezení nebo procházku kolem jezera,  při které se dá skvěle relaxovat.

K dispozici je Vám i hotelová restaurace, kde si můžete přikoupit snídaně i večeře

Infrasauna přímo v hotelu

V rámci balíčku získáváte také 20 minut v infrasauně pro dva. Infrasauna mívá uvnitř při saunování teplotu mezi 30°C - 55°C a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, na zlepšení imunitního systému a odstraňuje toxické látky z těla. Po pobytu v infrasauně se budete cítit uvolnění a nabití novou energií!

Infrasauna přímo v hotelu

Ráj pro cyklisty i turisty

Krásné okolí města přímo nabádá k tomu vyrazit do přírody. Pravidelné cyklobusy vás vyvezou na vrcholky Krušných hor propletené sítí tras pro cyklisty a turisty na české i německé straně.

Dále můžete i s kolem vyjet například na Komáří Vížku, odkud je překrásný výhled nejen na České středohoří a přitom se svézt nejdelší československou sedačkovou lanovkou bez mezi přestávek, která vyjíždí z Krupky.

Ráj pro cyklisty i turisty

Oblast je lákavá i pro rybáře. V nejbližším okolí hotelu naleznete celkem 23 různých vodních ploch o celkové rozloze 141 ha. Největší plochou vhodnou i pro rekreaci, je nádrž Velká Barbora s průzračnou vodou, travnatými plážemi a zázemím pro sportovní aktivity.

Další tipy naleznete přímo na stránkách hotelu zde.

Nekončící vodní radovánky

Všichni, kdo milují vodu si, mohou vybrat rovnou z několika vodních center po okolí. Navštivte termální aquacentrum v Teplicích, termální bazén v lázeňském domě Beethoven nebo aquadrom Most, vhodné i pro rodiny s dětmi.

Nekončící vodní radovánky

Za hranice do termálů i za zábavou

Za návštěvu rozhodně stojí i velmi pěkné lázeňské centrum v Altenbergu (25 km od hotelu). Najdete zde plavecký bazén, whirpool, bazény s masážními tryskami, venkovní bazén s termální vodou i dětské brouzdaliště. Za příplatek 319 Kč si svůj pobyt můžete rozšířit o vstup pro dva (2 hodiny) do těchto příjemných lázní.

Za hranice do termálů i za zábavou

Kousek od lázeňského centra v Altenbergu se nachází dobrodružné hřiště s krásnou bobovou dráhou a dalšími atrakcemi jako klasické a bungee-trampolíny, butterfly, nautic jet, skydive. Pro nejmenší je tu zdarma dětské hřiště.

Kousek od lázeňského centra v Altenbergu se nachází dobrodružné hřiště s krásnou bobovou dráhou

Ať už si na dovolenou jedete zasportovat, odpočinout si, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou!

V prezentaci byly použity fotografie z www.altenberg.de


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 20.3.2014 do 31.8.2014.
 • Rozšíření nabídky o vstup (2 hodiny) pro dva do termálů Altenberg v Německu za příplatek 319 Kč - celkem tedy za 1299 Kč, v druhém kroku objednávky.
 • Rezervace po domluvě s recepcí na čísle +420 417 835 714, +420 773 589 630 nebo email: info@hotelcasanova.eu.
 • V případě zrušení potvrzené rezervace pobytu 3 dny předem (a méně), poukaz automaticky propadá.
 • Děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti od 6 - 12 let 400 Kč/pobyt.
 • Možnost dokoupení snídaní za 100 Kč/osoba/den a večeří od 70 Kč/osoba/den.
 • Parkování zajištěno na oploceném parkovišti.
 • Více informací na www.hotelcasanova.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena