515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
3-denní pobyt pro DVA ve Špindlu - Alpský hotel 1920
3-denní pobyt pro DVA ve Špindlerově Mlýně v Alpském hotelu 1920 uprostřed nejkrásnějšího krkonošského údolí. Polopenze, welcome drink, volný vstup do hotelového wellness, bobová dráha,...
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

3-denní pobyt pro DVA ve Špindlu - Alpský hotel 1920

-55 %
3-denní pobyt pro DVA ve Špindlu - Alpský hotel 1920
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 69 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vychutnejte si krásu nejvyšších českých hor Krkonoš, aktivně si odpočiňte a načerpejte novou energii. Poloha hotelu přímo svádí k pěším výšlapům, cyklistickým výletům, adrenalinovým zážitkům a dalším aktivitám, na které si jen vzpomenete.

Alpský hotel v nejkrásnějším údolí Krkonoš

Alpský hotel, který najdete v nádherné krajině malebného údolí Svatého Petra (kousek od centra Špindlerova Mlýna), je luxusně vybavený horský hotel s vyhlášenou kuchyní i stylovým wellness centrem. 

Zde můžete strávit 3 dny v komfortně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky pro 1 až 2 děti. Pokoje jsou nově zrekonstruované a najdete v nich vše, co je třeba včetně sociálního zařízení.

Bohatá polopenze

Stylová restaurace zařízená v duchu 20. let minulého století je ideálním místem k posezení nad kvalitním jídlem a pitím.

V Alpském hotelu najdete i terasu s posezením s nádherným výhledem na horské štíty. V rámci tohoho balíčku je pro dospělé přichystaná polopenze - snídaně formou buffetového stolu a 3-chodové večeře (podávají se krkonošské speciality i mezinárodní kuchyně).

Zábava pro malé i velké

V rámci balíčku můžete využít 2 jízdy na bobové dráze (1 jízda na osobu)  přímo ve Svatém Petru.

Relaxovat můžete během jednorázového volného vstupu do hotelového wellness. Během pobytu také budete mít 20% slevu na masáže. 

Mimo to si můžete zahrát kulečník či stolní fotbal nebo jen tak relaxovat na hotelové zahradě a kochat se neuvěřitelným pohledem na protilehlé štíty. Pro Vaše děti je připravený vnitřní i venkovní dětský koutek. Zatímco oni si budou spokojeně hrát, Vy můžete nerušeně relaxovat.

Aktivity   ...poslední možnost vyjet pod vrchol Sněžky lanovkou!

V blízkosti hotelu jsou pro Vás k dispozici tenisové kurty, MTB tratě, lanovka, lanové centrum, bazén, aquapark, čtyřkolky, zorbing, lukostřelba, horolezecké kurzy, diskotéky, golf a mnoho dalšího.

Samotné Krkonoše skýtají nespočet možností, jak trávit volný čas a určitě se přitom nenudit. Zdolejte Sněžku pěšky a nebo pokud se necítíte, využijte jednu z posledních možností vyvézt se pod vrchol lanovkou s tradicí od roku 1949. Ta totiž bude z důvodu rekonstrukce zavřena od 2.9.2012 až do března 2014.

Z dalších výletů stojí za návštěvu pramen Labe, Labský a Pančavský vodopád, Bozkovské jeskyně... a nespočet dalších možností, s jejichž výběrem Vám v hotelu rádi poradí! A abyste se nikde neztratili, při nástupu odbržíte turistickou mapu Špindlerova Mlýna a Krkonoš.

 

Kde kupon uplatnit

Alpský hotel
Svatopetrská 45
543 51 Špindlerův Mlýn 
tel. +420 499 433 242
email: sales@hotelonline.cz
www.alpskyhotel.cz

Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 9.7.2012 až do 31.10.2012.
  • Rezervace pobytu na tel. +420 499 433 242 nebo emailu sales@hotelonline.cz.
  • Vychovaní domácí mazlíčci do 15 kg za poplatek 100 Kč/den.
  • Dítě 0-3 roky zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • Dítě 3-15 let za poplatek 890 Kč/pobyt včetně polopenze, bez dalších služeb. 
  • Více informací na www.alpskyhotel.cz.
nabídka byla ukončena