515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
3-denní pobyt pro DVA ve Špindlu - Alpský hotel 1920
3-denní pobyt pro DVA ve Špindlerově Mlýně v Alpském hotelu 1920 uprostřed nejkrásnějšího krkonošského údolí. Polopenze, welcome drink, volný vstup do hotelového wellness, bobová dráha,...
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

3-denní pobyt pro DVA ve Špindlu - Alpský hotel 1920

-55 %
3-denní pobyt pro DVA ve Špindlu - Alpský hotel 1920
nabídka byla ukončena
69 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Vychutnejte si krásu nejvyšších českých hor Krkonoš, aktivně si odpočiňte a načerpejte novou energii. Poloha hotelu přímo svádí k pěším výšlapům, cyklistickým výletům, adrenalinovým zážitkům a dalším aktivitám, na které si jen vzpomenete.

Alpský hotel v nejkrásnějším údolí Krkonoš

Alpský hotel, který najdete v nádherné krajině malebného údolí Svatého Petra (kousek od centra Špindlerova Mlýna), je luxusně vybavený horský hotel s vyhlášenou kuchyní i stylovým wellness centrem. 

Zde můžete strávit 3 dny v komfortně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky pro 1 až 2 děti. Pokoje jsou nově zrekonstruované a najdete v nich vše, co je třeba včetně sociálního zařízení.

Bohatá polopenze

Stylová restaurace zařízená v duchu 20. let minulého století je ideálním místem k posezení nad kvalitním jídlem a pitím.

V Alpském hotelu najdete i terasu s posezením s nádherným výhledem na horské štíty. V rámci tohoho balíčku je pro dospělé přichystaná polopenze - snídaně formou buffetového stolu a 3-chodové večeře (podávají se krkonošské speciality i mezinárodní kuchyně).

Zábava pro malé i velké

V rámci balíčku můžete využít 2 jízdy na bobové dráze (1 jízda na osobu)  přímo ve Svatém Petru.

Relaxovat můžete během jednorázového volného vstupu do hotelového wellness. Během pobytu také budete mít 20% slevu na masáže. 

Mimo to si můžete zahrát kulečník či stolní fotbal nebo jen tak relaxovat na hotelové zahradě a kochat se neuvěřitelným pohledem na protilehlé štíty. Pro Vaše děti je připravený vnitřní i venkovní dětský koutek. Zatímco oni si budou spokojeně hrát, Vy můžete nerušeně relaxovat.

Aktivity   ...poslední možnost vyjet pod vrchol Sněžky lanovkou!

V blízkosti hotelu jsou pro Vás k dispozici tenisové kurty, MTB tratě, lanovka, lanové centrum, bazén, aquapark, čtyřkolky, zorbing, lukostřelba, horolezecké kurzy, diskotéky, golf a mnoho dalšího.

Samotné Krkonoše skýtají nespočet možností, jak trávit volný čas a určitě se přitom nenudit. Zdolejte Sněžku pěšky a nebo pokud se necítíte, využijte jednu z posledních možností vyvézt se pod vrchol lanovkou s tradicí od roku 1949. Ta totiž bude z důvodu rekonstrukce zavřena od 2.9.2012 až do března 2014.

Z dalších výletů stojí za návštěvu pramen Labe, Labský a Pančavský vodopád, Bozkovské jeskyně... a nespočet dalších možností, s jejichž výběrem Vám v hotelu rádi poradí! A abyste se nikde neztratili, při nástupu odbržíte turistickou mapu Špindlerova Mlýna a Krkonoš.

 

Kde kupon uplatnit

Alpský hotel
Svatopetrská 45
543 51 Špindlerův Mlýn 
tel. +420 499 433 242
email: sales@hotelonline.cz
www.alpskyhotel.cz

Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 9.7.2012 až do 31.10.2012.
  • Rezervace pobytu na tel. +420 499 433 242 nebo emailu sales@hotelonline.cz.
  • Vychovaní domácí mazlíčci do 15 kg za poplatek 100 Kč/den.
  • Dítě 0-3 roky zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • Dítě 3-15 let za poplatek 890 Kč/pobyt včetně polopenze, bez dalších služeb. 
  • Více informací na www.alpskyhotel.cz.
nabídka byla ukončena