515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Pohodový pobyt pro DVA ve Slovenském ráji
Relaxační pobyt ve Slovenském ráji pro DVA na 3 dny v Hotelu Priehrada s polopenzí. Super pro rodiny - děti do 12-ti let ZDARMA! Rybolov, krásná příroda, káva ve stylové restauraci, šipky a laserová střelnice neomezeně.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský raj

Pohodový pobyt pro DVA ve Slovenském ráji

-33 %
Pohodový pobyt pro DVA ve Slovenském ráji
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Priehrada
Dedinky 107
049 72 Dedinky
Slovensko

www.hotelpriehrada.com
tel. +421 587 981 212
e-mail: hotelpriehrada@gmail.com

Letní pohoda pro dva nebo celou rodinu v ráji

Slovenský ráj patří k jedněm z nejkrásnějších míst na Slovensku. Teď si můžete i Vy užívat tento kus romantické, neponičené přírody. Vezměte své nejbližší do ráje poznávat krásy přírody!

Hotel Priehrada ideální pro rodiny s dětmi

Hotel najdete v příjemném a klidném prostřední Slovenského ráje. Pokoje jsou komfortně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení a TV.

Těšit se můžete na bohatou polopenzi - snídaně na objednávku, večeře dle Vašeho výběru ze 3 menu. Specialitami restaurace jsou jídla z ryb a příprava pokrmů na grilu. V restauraci máte díky kuponu zdarma kávu (či jiný nápoj).

Děti do 12 let mají v hotelu pobyt zdarma a to včetně všech služeb. Pobyt si také můžete prodloužit a pokud si zakoupíte hned 3 kupóny, získáte 7. noc zdarma - můžete si tak užít plnohodnotnou týdenní dovolenou!

Naučtě se rybařit v Hotelu Priehrada

S tímto balíčkem získáváte jedinečný zážitek rybolovu pro 2 osoby s zapůjčením vybavení, odvozem člunem a následné přípravy chutného pstruha.

Kolem hotelu se rozkládá velký travnatý prostor, který je vhodný ke všem možným aktivitám a hrám (fotbal, badminton, frisbee ...). Hotel se také nachází na naprosto ideálním místě pro turistiku a výlety. Nedaleko najdete mnoho povrchových krasových útvarů - závrty, škrapy, podzemní jeskyně a další.

Kam na výlet ve Slovenském ráji?

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Právě tyto řeky a potůčky vytvářely po staletí typické panorama Slovenského ráje s charakteristickými roklemi s nádhernými vodopády (např. Prielom Hornádu, Kysel´, Piecky, Sokolia dolina...).

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

 • Spišská Nová Ves a Spišský hrad - jedna z nejrozsáhlejších hradních zřícenin na Slovensku, kde srdce každého romantika zajásá
 • Levoča, město, které si dochovalo středověký charakter a patří tak k jedněm z nejunikátnějších měst na Slovensku. Najdete zde gotický chrám sv. Jakuba  s jedenácti oltáři. Všechny tyto renesanční a gotické oltáře stojí za vidění, nejvíce však nejvyšší gotický oltář na světě od Mistra Pavla z Levoče
 • Dobšínská ledová jeskyně - největší zaledněná jeskyně na Slovensku
 • Nízké i Vysoké Tatry s možností další turistiky
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 28. 5. do 30. 6. 2013 a od 1. 9. do 30. 10. 2013.
 • Rezervace na čísle +421 587 981 212 nebo e-mailem hotelpriehrada@gmail.com.
 • Děti do 12 let zdarma (včetně stravy, na přistýlce).
 • Osoba starší 12 let je 35 EUR/pobyt včetně všech služeb.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 0,50 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelpriehrada.com.
nabídka byla ukončena