515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Pohodový pobyt pro DVA ve Slovenském ráji
Relaxační pobyt ve Slovenském ráji pro DVA na 3 dny v Hotelu Priehrada s polopenzí. Super pro rodiny - děti do 12-ti let ZDARMA! Rybolov, krásná příroda, káva ve stylové restauraci, šipky a laserová střelnice neomezeně.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský raj

Pohodový pobyt pro DVA ve Slovenském ráji

-33 %
Pohodový pobyt pro DVA ve Slovenském ráji
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Priehrada
Dedinky 107
049 72 Dedinky
Slovensko

www.hotelpriehrada.com
tel. +421 587 981 212
e-mail: hotelpriehrada@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní pohoda pro dva nebo celou rodinu v ráji

Slovenský ráj patří k jedněm z nejkrásnějších míst na Slovensku. Teď si můžete i Vy užívat tento kus romantické, neponičené přírody. Vezměte své nejbližší do ráje poznávat krásy přírody!

Hotel Priehrada ideální pro rodiny s dětmi

Hotel najdete v příjemném a klidném prostřední Slovenského ráje. Pokoje jsou komfortně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení a TV.

Těšit se můžete na bohatou polopenzi - snídaně na objednávku, večeře dle Vašeho výběru ze 3 menu. Specialitami restaurace jsou jídla z ryb a příprava pokrmů na grilu. V restauraci máte díky kuponu zdarma kávu (či jiný nápoj).

Děti do 12 let mají v hotelu pobyt zdarma a to včetně všech služeb. Pobyt si také můžete prodloužit a pokud si zakoupíte hned 3 kupóny, získáte 7. noc zdarma - můžete si tak užít plnohodnotnou týdenní dovolenou!

Naučtě se rybařit v Hotelu Priehrada

S tímto balíčkem získáváte jedinečný zážitek rybolovu pro 2 osoby s zapůjčením vybavení, odvozem člunem a následné přípravy chutného pstruha.

Kolem hotelu se rozkládá velký travnatý prostor, který je vhodný ke všem možným aktivitám a hrám (fotbal, badminton, frisbee ...). Hotel se také nachází na naprosto ideálním místě pro turistiku a výlety. Nedaleko najdete mnoho povrchových krasových útvarů - závrty, škrapy, podzemní jeskyně a další.

Kam na výlet ve Slovenském ráji?

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Právě tyto řeky a potůčky vytvářely po staletí typické panorama Slovenského ráje s charakteristickými roklemi s nádhernými vodopády (např. Prielom Hornádu, Kysel´, Piecky, Sokolia dolina...).

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

 • Spišská Nová Ves a Spišský hrad - jedna z nejrozsáhlejších hradních zřícenin na Slovensku, kde srdce každého romantika zajásá
 • Levoča, město, které si dochovalo středověký charakter a patří tak k jedněm z nejunikátnějších měst na Slovensku. Najdete zde gotický chrám sv. Jakuba  s jedenácti oltáři. Všechny tyto renesanční a gotické oltáře stojí za vidění, nejvíce však nejvyšší gotický oltář na světě od Mistra Pavla z Levoče
 • Dobšínská ledová jeskyně - největší zaledněná jeskyně na Slovensku
 • Nízké i Vysoké Tatry s možností další turistiky
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 28. 5. do 30. 6. 2013 a od 1. 9. do 30. 10. 2013.
 • Rezervace na čísle +421 587 981 212 nebo e-mailem hotelpriehrada@gmail.com.
 • Děti do 12 let zdarma (včetně stravy, na přistýlce).
 • Osoba starší 12 let je 35 EUR/pobyt včetně všech služeb.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 0,50 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelpriehrada.com.
nabídka byla ukončena