515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Dobrodružný pobyt ve Slovenském ráji pro DVA nebo CELOU RODINU
Pobyt plný dobrodružství ve Slovenském ráji v Horském Hotelu Geravy uprostřed nádherné přírody pro DVA na 3 dny s polopenzí a jízdou na koni. Perfektní letní pobyt pro rodiny s dětmi - děti do 12 let mají pobyt ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský raj

Dobrodružný pobyt ve Slovenském ráji pro DVA nebo CELOU RODINU

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

28. 5. 2013 – 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Horský Hotel Geravy
049 73 Dedinky
Slovensko

www.geravy.com
tel. +421 587 981 179
e-mail: hotelgeravy@gmail.com

Dobrodružství ve Slovenském ráji

Jste dobrodružné povahy nebo jste vždy chtěli zažít něco neobvyklého? Vyzkoušejte ubytování v Horském Hotelu Geravy, kam se normálním autem nedostanete! Najdete zde naprosto ničím nerušené místo, vhodné pro romantiku nebo dovolenou s celou rodinou.

Horský Hotel Geravy uprostřed lesů

Horský Hotel najdete ve Slovenském ráji, jednom z nejmalebnějších míst Slovenska. Dostat se do něj není jen tak - své auto necháte dole na hlídaném parkovišti a nahoru Vás vyveze speciální terénní auto. Hotel se totiž nachází v nedostupné a nerušené přírodě.

Nemusíte se však bát, ve spacáku pod stromem spát nebudete - právě naopak. Užijete si ubytování v komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Součástí Vašeho balíčku je polopenze v restauraci hotelu. Snídaně jsou na objednávku, večeři si vyberete ze 3 menu. Specialitami restaurace jsou jídla z ryb a příprava pokrmů na grilu. V restauraci máte díky kuponu zdarma 1x kávu (či jiný nápoj) pro 2 osoby.

Letní aktivity v Horském Hotelu Geravy

Díky tomuto balíčku se  můžete těšit na projížďku na koni pro 2 osoby. Kolem hotelu se rozkládá velký travnatý prostor, který je vhodný ke všem možným aktivitám a hrám (fotbal, badminton, frisbee ...).

Hotel se nachází na naprosto ideálním místě pro turistiku a výlety. Nedaleko najdete mnoho povrchových krasových útvarů - závrty, škrapy, podzemní jeskyně a další.

Kam na výlet ve Slovenském ráji?

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Právě tyto řeky a potůčky vytvářely po staletí typické panorama Slovenského ráje s charakteristickými roklemi s nádhernými vodopády (např. Prielom Hornádu, Kysel´, Piecky, Sokolia dolina...).

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

 • Spišská Nová Ves a Spišský hrad - jedna z nejrozsáhlejších hradních zřícenin na Slovensku, kde srdce každého romantika zajásá
 • Levoča, město, které si dochovalo středověký charakter a patří tak k jedněm z nejunikátnějších měst na Slovensku. Najdete zde gotický chrám sv. Jakuba  s jedenácti oltáři. Všechny tyto renesanční a gotické oltáře stojí za vidění, nejvíce však nejvyšší gotický oltář na světě od Mistra Pavla z Levoče
 • Dobšínská ledová jeskyně - největší zaledněná jeskyně na Slovensku
 • Nízké i Vysoké Tatry s možností další turistiky
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 28. 5. do 30. 6. 2013 a od 1. 9. do 30. 10. 2013.
 • Rezervace na čísle +421 587 981 179 nebo e-mailem hotelgeravy@gmail.com.
 • Děti do 12 let zdarma (včetně stravy, na přistýlce).
 • Osoba starší 12 let je 35 EUR/pobyt včetně všech služeb.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 0,50 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.geravy.com.

nabídka byla ukončena