515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Dobrodružný pobyt ve Slovenském ráji pro DVA nebo CELOU RODINU
Pobyt plný dobrodružství ve Slovenském ráji v Horském Hotelu Geravy uprostřed nádherné přírody pro DVA na 3 dny s polopenzí a jízdou na koni. Perfektní letní pobyt pro rodiny s dětmi - děti do 12 let mají pobyt ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský raj

Dobrodružný pobyt ve Slovenském ráji pro DVA nebo CELOU RODINU

-33 %
Dobrodružný pobyt ve Slovenském ráji pro DVA nebo CELOU RODINU
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Horský Hotel Geravy
049 73 Dedinky
Slovensko

www.geravy.com
tel. +421 587 981 179
e-mail: hotelgeravy@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dobrodružství ve Slovenském ráji

Jste dobrodružné povahy nebo jste vždy chtěli zažít něco neobvyklého? Vyzkoušejte ubytování v Horském Hotelu Geravy, kam se normálním autem nedostanete! Najdete zde naprosto ničím nerušené místo, vhodné pro romantiku nebo dovolenou s celou rodinou.

Horský Hotel Geravy uprostřed lesů

Horský Hotel najdete ve Slovenském ráji, jednom z nejmalebnějších míst Slovenska. Dostat se do něj není jen tak - své auto necháte dole na hlídaném parkovišti a nahoru Vás vyveze speciální terénní auto. Hotel se totiž nachází v nedostupné a nerušené přírodě.

Nemusíte se však bát, ve spacáku pod stromem spát nebudete - právě naopak. Užijete si ubytování v komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Součástí Vašeho balíčku je polopenze v restauraci hotelu. Snídaně jsou na objednávku, večeři si vyberete ze 3 menu. Specialitami restaurace jsou jídla z ryb a příprava pokrmů na grilu. V restauraci máte díky kuponu zdarma 1x kávu (či jiný nápoj) pro 2 osoby.

Letní aktivity v Horském Hotelu Geravy

Díky tomuto balíčku se  můžete těšit na projížďku na koni pro 2 osoby. Kolem hotelu se rozkládá velký travnatý prostor, který je vhodný ke všem možným aktivitám a hrám (fotbal, badminton, frisbee ...).

Hotel se nachází na naprosto ideálním místě pro turistiku a výlety. Nedaleko najdete mnoho povrchových krasových útvarů - závrty, škrapy, podzemní jeskyně a další.

Kam na výlet ve Slovenském ráji?

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Právě tyto řeky a potůčky vytvářely po staletí typické panorama Slovenského ráje s charakteristickými roklemi s nádhernými vodopády (např. Prielom Hornádu, Kysel´, Piecky, Sokolia dolina...).

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

 • Spišská Nová Ves a Spišský hrad - jedna z nejrozsáhlejších hradních zřícenin na Slovensku, kde srdce každého romantika zajásá
 • Levoča, město, které si dochovalo středověký charakter a patří tak k jedněm z nejunikátnějších měst na Slovensku. Najdete zde gotický chrám sv. Jakuba  s jedenácti oltáři. Všechny tyto renesanční a gotické oltáře stojí za vidění, nejvíce však nejvyšší gotický oltář na světě od Mistra Pavla z Levoče
 • Dobšínská ledová jeskyně - největší zaledněná jeskyně na Slovensku
 • Nízké i Vysoké Tatry s možností další turistiky
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 28. 5. do 30. 6. 2013 a od 1. 9. do 30. 10. 2013.
 • Rezervace na čísle +421 587 981 179 nebo e-mailem hotelgeravy@gmail.com.
 • Děti do 12 let zdarma (včetně stravy, na přistýlce).
 • Osoba starší 12 let je 35 EUR/pobyt včetně všech služeb.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 0,50 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.geravy.com.

nabídka byla ukončena