515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty ve Vysokých Tatrách

Největší lákadlo Slovenska? To jsou pobyty na horách ve Vysokých Tatrách. V létě můžete podnikat dobrodružné výpravy po horských hřebenech, kochat se výhledem z lanovky nebo smočit nohy v průzračné vodě některého z horských ples. V zimě je tu dost sjezdovek pro začátečníky i náročné lyžaře. A až budete unavení, zamiřte do termálů Tatralandia, kde si děti užijí zábavu a vy báječný relax. Neváhejte a vyberte si z naší nabídky horských pobytů ve Vysokých Tatrách!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní pobyty na horách ve Vysokých Tatrách se slevou!

V zimě je fajn občas odjet z města, kde se kupí smog a ranní inverze moc nálady nepřidá. Nejlepší, co můžete udělat, je odjet na hory. Klidně už na svátky, vyhnete se tak každoročnímu stresu a užijete si pohodu v přírodě. Inspirujte se našimi vánočními a silvestrovskými pobyty na horách ve Vysokých Tatrách, které nabízíme s příjemnou slevou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Vysoké Tatry. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty