515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty na Spiši

Spiš, to je kraj plný nádherných architektonických památek, zapsaných i na seznamu UNESCO, ale také brána do Slovenského ráje a oblast, kam se můžete vypravit za skvělým relaxem. Horské pobyty na Spiši jsou ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou, kterou můžete strávit třeba v proslulých termálech Vyšné Ružbachy. Najdete tu ale i sportovní vyžití, je tu hned několik skiareálů a dokonce si můžete zapůjčit i sněžné skútry. Vyzkoušejte dovolenou na horách na Spiši!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní pobyty na horách na Spiši

Tajemné pohoří Spišská Magura, starobylý hrad a blízkost Slovenského ráje láká na Spiš každoročně mnoho návštěvníků. Tento kraj má své kouzlo i v zimě, kdy se můžete prohánět na lyžích na svazích Roháčů nebo si vychutnat kontrast zasněžených vrcholků a úžasně teplé vody v termálech Vyšné Ružbachy. My vám nabízíme zimní, vánoční i silvestrovské pobyty na horách na Spiši za skvělé ceny. Tak neváhejte!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory na Spiši. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty