515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty na Oravě

Je pro vás Orava jen značkou elektrospotřebičů? To je škoda, protože tenhle slovenský region rozhodně stojí za návštěvu. Dovolenou na horách na Oravě si užijete v zimě i v létě, horský masiv Roháčů je totiž jako dělaný pro pěší turistiku, výlety na běžkách i sjezdové lyžování. Z vrcholů se navíc můžete kochat pohledem na malebné vesničky s lidovou architekturou jako z pohádky. Vyzkoušejte pobyt na horách na Oravě!

×zrušit filtry
zobrazena 1 sleva

Pobyty na horách na Oravě za super ceny

Rádi byste navštívili Tatry, ale děsí vás představa davů turistů? Navštivte Roháče na Oravě, hory, které vám určitě učarují. Po náročných túrách nebo dni stráveném na sjezdovkách určitě oceníte relax v místních termálech. Můžete si zde odpočinout i od předvánočního stresu, nebo zde strávit svátky a Nový rok. Vyzkoušejte vánoční a silvestrovské pobyty na Oravě!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory na Oravě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty