515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty v okolí Liptova

Liptov je právem nazýván turistické srdce Slovenska. Díky své poloze v podhůří Tater i Malé Fatry láká turisty i lyžaře. Přes den se můžete toulat po turistických stezkách Demänovské doliny nebo sjíždět svahy Chopku. Večer pak určitě oceníte klid, který nabízí penziony v místních malebných vesničkách. A když si budete chtít odpočinout, termální lázně Tatralandia a Bešeňová máte co by kamenem dohodil. Vyzkoušejte zimní pobyty na horách u Liptova!

×zrušit filtry
zobrazeny 2 slevy

Dovolená na horách v okolí Liptova za skvělé ceny

Přijeďte poznat jeden z nejnavštěvovanějších krajů Slovenska! Procházky v okolí přehrady Liptovská Mara jsou romantické v létě i v zimě a relax v termálech Bešeňová vás naplní spoustou energie. Chtěli byste tak strávit i svátky? Inspirujte se naší nabídkou vánočních a silvestrovských pobytů na horách u Liptova!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory u Liptova. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty